UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W naszych warunkach klimatycznych, można było się spodziewać, że inwestycja będzie nierentowna. Przykro i żal będzie jak stok upadnie. Oczywiście nie znam szczegółów ale mam wrażenie, że spółka przeinwestowała i dolega jej przerost zatrudnienia. Rozwiązania są dwa. Firma robi wewnętrzny audyt aby poszukać oszczędności a miasto wydzierżawia im stok za symboliczną złotówkę. Drugie to miasto za symboliczną złotówkę przejmuje stok z infrastrukturą. Podejrzewam, że demontaż i posprzątanie stoku do stanu wyjściowego może być droższe od tego sprzętu. Najgorsza trzecia sytuacja to likwidacja stoku i koniec narciarstwa w Elblągu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    2
    redrum(2018-02-23)
  • @redrum - Dwa pierwsze warianty są zbyt kosztowne. Przecież to jest prywatny biznes. Proszę spojrzeć w ten sposób: Na Starówce brakuje pubów, czy to znaczy, że miasto ma dawać komuś kasę na to tylko żeby spróbował prowadzić pub na Starówce? Bez sensu. I tak jesteśmy zadłużeni. Nawiasem pisząc, taki pub może być dochodowy - stok nie koniecznie.
  • @VN - Pokaż w którym miejscu napisałem, że miasto ma dawać firmie pieniądze??? I nie porównuj proszę działalności stoku i knajpy;-( Niekoniecznie piszemy. .. razem!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    redrum(2018-02-23)
  • @redrum - Jeśli coś ma być "za symboliczną złotówkę", to oznacza zmniejszenie zysku dla miasta. Czyli zamiast wziąć kasę od kogoś innego, weźmie od pana prowadzącego ten biznes "złotówkę". Teraz nie wezmą od niego kasy, a co będzie później? Zwolnienie z opłat? Natomiast porządna knajpa na starówce jest potrzebna, stok już tak średnio. Także zgadzam się - to nie najlepsze (o! znów nie zadziałała spacja) porównanie. PS Robię masę błędów. Źle mi się pisze na laptopie. .. Zauważyłem problem z klawiszem "d" i space :)
Reklama