UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Chętnie przyjdę, czy będzie tam możliwość złożenia podpisu poparcia dla referendum? Elblążanie na to referendum czekają. Z kim o tym nie rozmawiam to jest na tak!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    15
    Yes yes yes(2022-12-10)
  • @Yes yes yes - Po co troll z Warszawy ma składać podpis w Elblągu? Wytłumaczysz mi?
  • Jestem z Elbląga i złożyłam podpis w Elblągu. Ciebie też zachęcam harleyowy klakierze. Razem stworzymy lepszy Elbląg. Elbląg nowoczesny Elbląg na poziomie. Dość już tego dziadostwa i bylejakości jak mawiał Kosiniak z pslu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    4
    Yes yes yes(2022-12-10)
  • @Yes yes yes - Nie dziwi mnie że maciciele i zdrajcy trzymają się razem. Tylko nie pisz w imię i elblążan bo ja i moi znajomi wszyscy są na nie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Ty ciulu(2022-12-11)
  • @Yes yes yes - Koniec dziadostwa? Czyli co? Elektrownia z Ostrołęki powstanie w Elblągu? Czy może fabryka polskich aut elektrycznych ? Z boku to wygląda na żałosną próbę dopchania się do koryta. Elblążanie nie są chyba aż tak gupi żeby głosować na Polexit i sowietyzacje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    8* aż po jaja(2022-12-11)
  • @Yes yes yes - Gdyby popierający referendum musieli zapłacić za nie to pewnie nie byłoby nawet tematu. No ale dla pisu publiczne pieniądze można trwonić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    50% inflacji też wam pis da(2022-12-11)
Reklama