UWAGA!

Spotkanie online o połączeniu oddziałów ginekologiczno-położniczych

 Elbląg, Spotkanie online o połączeniu oddziałów ginekologiczno-położniczych
Fot. Michał Skroboszewski (arch. portEl.pl)

W najbliższy poniedziałek (12 października) o godz. 12 odbędzie się spotkanie online dla elblążanek, którego tematem będzie połączenie oddziałów ginekologiczno-położniczych dwóch elbląskich szpitali. 

Temat budzi obecnie duże zainteresowanie, dlatego podczas spotkania do dyspozycji mieszkańców będą dyrektorzy obu szpitali: Elżbieta Gelert i Mirosław Gorbaczewski, a także Jacek Wójcik, z-ca dyrektora Szpitala Miejskiego ds. lecznictwa, specjalista ginekologii i położnictwa oraz wiceprezydent Michał Missan.

Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams, do którego zaproszenie zostanie udostępnione w dniu wydarzenia na stronie www.elblag.eu (wystarczy kliknąć udostępniony link).  Na tej platformie transmitowane są m.in. obrady komisji i sesje Rady Miejskiej.

Wydarzenie będzie publiczne i ogólnodostępne. Spotkanie będzie jednocześnie transmitowane na oficjalnym kanale YouTube Miasta Elbląg. 

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe UM w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • 95 nowych zakazonych i 64 przypadki uzdrowienia. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Covid 19 czy to juz 20 ???(2020-10-08)
 • Moje pytanie, czy taki system porozumiewania się z mieszkańcami dużo kosztuje ? Raczej nie, więc dlaczego nie rozmawiamy o ważnych sprawach przed podjęciem decyzji ? Czy jest to tylko mydlenie oczu ? Namawiam aby takie spotkania stały się normą oto przed faktem, a nie po kiedy zaczyna robić się gorąco.
 • Somsiad a nie grzebalista tam nic przy antenie?? -Bo u nas prundu nie ma. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Waldi Lebski(2020-10-08)
 • Będzie stan wyjątkowy w PL. zapomnijcie o protestach strajkach, swobodzie przemieszczania się. Nie covid będzie kryterium decydującym, lecz niezadowolenie społeczne z sytuacji gospodarczej. Rząd widzi jak rośnie ciśnienie w ludziach, więc trzeba pod pretekstem koronki spacyfikować zapędy jeszcze myślących
 • Znowu te pier.. farmozonow, przez towarzystwo wzajemnej adoracji, powiazan, chorych uzaleznień w tym upadajacym grajdolku, ohyda
 • Obydwa szpitale na Żeromskiego i Komeńskiego powinni przemienić na ośrodki zmiany płci.
 • Państwo i rząd od 20 lat nie reformuje służby zdrowia w żadnym zakresie. Dlatego myślę że przynajmniej w Elblagu przyszedł najwyższy czas na zmianę kadry zarządzającej tymi szpitalami. Dziś potrzeba nowych kadr które są w stanie połączyć ekonomię i z aktualnymi potrzebami w zakresie ochrony zdrowia.
 • Nie wprowadzajcie ludzi w błąd !!! To nie będzie żadne łączenie, a rozwiązanie oddziału ze Szpitala Miejskiego !! Ta operacja szkodzi pacjentkom z powiatu i Elbląga!! www.petycjeonline.com
 • K̵̗̞̱̠̠̼̺̬̹̪̬͈͚̾̈́̊̈́̋̓̀͝oniec szpitala, wszystko likwidują
 • A bardziej rozsądnej godziny nie można było wybrać? Kto będzie mógł wziąć udział w takim spotkaniu, w środku dnia? Emeryci?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  12
  0
  Aniaproszekdoprania(2020-10-11)
 • Znowu to samo, kiedy zaczniecie działanie by były w Elblągu w szpitalach wszystkie oddziały. By skończyły się wycieczki do olsztyna ws leczenia pacjent.
 • O godz. 12.00 to elblazanki pracują a to dla nich jest to spotkanie
Reklama