UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jeżeli miałbym się wypowiedzieć o sądach w Elblągu to miałem z nimi tylko raz do czynienia i mogę tylko jedno powiedzieć. .. Do wymiany !!!!! REFORMA, REFORMA I JESZCZE RAZ REFORMA. Kompletny brak profesjonalizmu i układy układziki. Argumenty zwykłego obywatela nie są w ogóle brane pod uwagę. Sąd Okręgowy to można zapomnieć w przypadku odwołania się od niesprawiedliwego wyroku. Zastanawiam się po co ten Sąd Okręgowy jest????
 • Masz rację, po reformie Ziobry będziesz miał gwarancję, że zawsze sąd wyda dla ciebie korzystny wyrok i to w dodatku w szybkim czasie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  KatNaIdiotów(2017-07-22)
 • @KatNaIdiotów - No chyba gorzej to na pewno nie będzie i tu raczej się nie mylę !!!@KatNaIdiotów - trzeba być optymistą !!! Zobacz mówili, że PiS zrujnuje Polskę, zobacz na dane gospodarcze, dalej, że niemożliwe jest 500+, bo nie będzie na to pieniędzy a jak jest, zupełnie odwrotnie, wręcz świetnie. Wszystkie czarne scenariusze PO. PSL, Nowoczesnej się do teraz nie sprawdziły i w tym przypadku na pewno będzie podobnie. Aha muszę również dodać, że jest najmniejsze bezrobocie także pozytywów jest naprawdę wiele.
 • bezrobocie spada bo ludzie emigrują zagranicę bo nie chcą żyć w kraju oszołomów. Dane gospodarcze też nie są super bo dług publiczny na koniec czerwca powinien być spłacony w 50%, a jest spłacony w 30% Może nie robisz zakupów i nie zauważyłeś/aś jak bardzo wszystko zdrożało i drożeje nadal. np. masło zdrożało już ponad 100%. Emeryci i renciści dostali "podwyżki" 4-8zł/miesiąc czyli na kostkę masła, ,leki dla osób po przeszczepach zdrożały o 1300% (tak -tysiąc trzysta ). 500+ zasilają emeryci, którzy nie mają dzieci ani wnuków ze swoich skąpych emerytur i często muszą być na łasce pisiego, zawłaszczonego totalnie Państwa. PISia propaganda i indoktrynacja poprzez Radio Maryja sięga zenitu, Polacy podzieleni na lepszy i gorszy sort, prezydent -marinetka na usługach małego, mściwego posła, który za nic nie ponosi odpowiedzialności. WOLNOŚĆ skończy się z chwilą podpisania ustaw o KRS i Sądzie Najwyższym, a po tym bezrobocie spadnie do zera bo młodzi ludzie nie zgodzą się NIGDY na wyjście z UE i na ograniczanie Im wolności.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  basiarg(2017-07-22)
 • @basiarg - To co piszesz to tylko propaganda, którą wygłaszają PO, KOD, Nowoczesna, PSL. Większość normalnych obywateli nie daje się już na to nabierać !!! Także daruj sobie te bazgranie !!!
 • Mam tylko jedną radę : PRZECZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM KONSTYTUCJĘ. Mam nadzieję, że zrozumiesz. p. s. największym propagandystą i indoktrynatorem jest Twój "IDOL" J. K. który owładnięty nienawiścią, chęcią zemsty marzy o zawładnięciu wszystkich niezależnych instytucji państwowych, żeby zniewolić społeczeństwo. Trójpodział władzy, KONSTYTUCJA jest gwarantem WOLNOŚCI. Poczytaj sobie jakie Obywatel RP ma prawa, jakie prawa ma sędzia może wtedy zrozumiesz. Mały człowieczek "wodzuś" PIS marzy o wielkości, a swoja ostatnią wypowiedzią w Sejmie pokazał swoją małość, pogardę, nienawiść i jedyny cel-ZEMSTĘ na Opozycji, którą oskarża o śmierć brata, brata, który był pryzwoitym człowiekiem, szanował i przestrzegał Konstytucji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  basiarg(2017-07-23)
Reklama