UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • jak trzeba być naiwnym żeby w obecnych czasach wierzyć policji że stoi na straży obywateli a nie jest na usługach rządzących, tym bardziej że policja udowadnia obronę totalitaryzmu na rozkaz ???
  • Izba SYF, Do likwidacji!!Po co to komu?Przecież tam są h.. nie zarobki. Przybytek nierentowny, miasto musi non stop do niego dopłacać!Jaki to ma sens?, bo 13 ludzi straciło; ;pracę''?W innych firmach 10 x tyle ją straciło, i nie rozpaczają tylko szukają innej. I znajdują! Jestem tego najlepszym przykładem, tylko trzeba ruszyć d.. a nie biadolić. A skoro nie możecie żyć bez świadczenia usług pijakom, menelom, bezdomnym itp. to stwórzcie wolontariat. Dalej będziecie robić to co tak kochacie robić, bez czego wam tak trudno żyć. Bo czyż nie o to wam chodzi???
  • to rób ten wolontariat razem z kolegami z PO i PSL--u na emeryturze po 67 roku żucia, jak dożyjesz Ty Komuchu!
  • Nie jestem komuchem. i tak w ogóle nawet nie sympatyzuję z żadną partią-żadną. .. .w d.. mam szczególnie PIS, po, psl itd. A tak na marginesie. .. .. gdyby liczył się głos ludu, to połowę urzędasów (nie tylko z UM)powinniśmy widzieć z łopatami, grabiami itp na budowach, bo większość z nich (nie jestem pewien)tylko się do tego nadaje, łacznie z tzw. górą. czyt. karierowiczami-nieudacznikami których sami wybraliście. Przykre!!!
Reklama