UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sprawdź swój angielski!

Jeżeli uczycie się języka angielskiego od dłuższego czasu i chcielibyście formalnie potwierdzić swoją znajomość języka renomowanym certyfikatem, warto pomyśleć o egzaminach Cambridge. Taką możliwość daje Państwu centrum egzaminacyjne Cambridge ESOL, które od września tego roku istnieje również w Elblągu.

Te najbardziej popularne i renomowane to egzaminy FCE i CAE oraz niedościgniony dla wielu poziom CPE. Często zakładamy, że dobrze byłoby mieć certyfikat Uniwersytetu Cambridge lecz z drugiej strony zniechęca nas wiele pracy i wysiłku jaki należy włożyć w przygotowanie się do nich i również wiąże się to z kosztami.
      
       Czy trafnie zakładamy, iż uzyskanie certyfikatu Cambridge musi być aż takie trudne?

       Istnieje szereg innych egzaminów Cambridge na różnych poziomach, które również potwierdzają naszą znajomość języka angielskiego certyfikatem takim jak FCE. Tak naprawdę, jesteśmy w stanie dobrać poziom egzaminu do naszego obecnego poziomu znajomości języka. Po zapoznaniu się z jego formą i technikami zdawania np. na odpowiednim kursie, możemy zapisać się na któryś z oferowanych terminów. Egzaminy na które możemy się zdecydować to KET na poziomie elementarnym, PET na poziomie średnio-zaawansowanym (również w wersjach dla młodzieży szkolnej), kolejny to FCE. Jeżeli certyfikat ma potwierdzić naszą znajomość angielskiego biznesowego, możemy również wybrać odpowiedni poziom egzamin biznesowego BEC.
      

 


       Coraz bardziej popularne stają się testy Cambridge dla dzieci w wieku 7-12 lat
       Ich podstawową zaletą jest to, że można dobrać poziom egzaminu do poziomu znajomości angielskiego dziecka. Egzaminów tych nie można nie zdać, co działa bardzo budująco na dzieci. Dziecko otrzymuje taki sam certyfikat jak rodzic który zdał PET czy FCE. Nauka języka w tym wieku powinna być zabawą, przez co testy są skonstruowane w taki sposób, aby stymulować dziecko i dać mu możliwość przeżycia czegoś ekscytującego, co doda pewności siebie i wiary we własne umiejętności. Poza tym testy te są pełne kolorowych obrazków i zabawnych ćwiczeń.
      
       Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferty egzaminów Cambridge ESOL. Więcej informacji można uzyskać w biurze Regent College Examination Centre, przy ul. Królewieckiej 100 w Elblągu. Istnieje również możliwość uzyskania informacji na ten temat telefonicznie: 055 234 07 25 wew. 28.
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...