UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W weekend odwiedziłem Elbląg. Postanowiłem zobaczyć, co w kwestiach związanych z wodą i infrastrukturą z nią związaną idzie z duchem czasu do przodu. Rozpocząłem i zakończyłem wędrówkę między mostem niskim, a wysokim. W kwestiach estetycznych nie będę się wypowiadał, ale mam pytanko. Czy nowa nawierzchnia położona na moście niskim będzie bezpieczna dla pieszych rowerzystów, gdy temperatura spadnie poniżej zera? Na starej (szorstkiej)było ślisko, a jak będzie teraz na gładkiej? Następnie nadal wyboistą drogą przeszedłem pod nową inwestycję Grupy Wodnej. Chwała szefowi, że coś stawia, buduje. Napis z tego co pamiętam "przystań"jest adekwatna do pływających pomostów, które zapewne wkrótce zyskają bosmanówkę. Ale żadnej, nawet będącej w przysłowiowych powijakach bazy sportów wodnych nie zauważyłem, a przecież mówiono, że taka ma powstać w mieście niegdyś wojewódzkim. Może źle szukałem. Mimo wszystko polecam wszystkim bazę/bazy sportów wodnych w Olsztynie. Jeśli jest kasa w mieście, nie trzeba daleko jechać, by coś podpatrzeć i zbudować w Elblągu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    5
    Fun H2O(2020-06-26)
  • @Fun H2O - Baza wodna w Olsztynie to zupełnie inna liga. Inny akwen. Nie ma co porównywać kilkunastu jezior, z czego kilka jest całkiem sporych z kawałkiem rzeki w mieście. Z mostami i zakazem żeglugi. Mamy Zalew. .. ale to już pod. Szkółka w Nadbrzeżu działa. I to całkiem fajnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    Wodniakszuwarek(2020-06-26)
  • @Wodniakszuwarek - Zakazem żeglugi?
  • @Fun H2O - Olsztyn to akurat przykład do naśladowania, to nie ten kierunek. Dla mnie był jest i będzie wsią.
  • Olsztyn jest naprawdę prężnym ośrodkiem w porównaniu do Elbląga. Czy się to komuś podoba, czy nie. I geopolityczne animozje niczego tu nie zmienią.
Reklama