UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Taka narracja jacy narratorzy i niepotrzebnie się Pani denerwuje i opóźnia swój wyjazd z miasta w którym radni PO czynią, co chcą i kiedy chcą. Ale nie bez winy tych, którzy ich wybrali. Suweren jak to bywa nie zawsze myśli, a jeżeli już, to z pewnością z ogromnym wysiłkiem. A przykładem jest ostatni tzw. sondaż tyczący wyboru prezydenta naszego kraju. I to jest prawdziwy kabaret. Elblążanie pokochali człowieka, który oprócz jako takiego wyglądu nie ma nic poza tym. Takich jak on po ulicach naszego kraju chodzi tysiące osób. I żadna z tychże chodzących, ani myśli kandydować na prezydenta. I to jest zadziwiające, bo jest to fucha jakich mało, ale prawdą jest, że warto byłoby oprócz samej chęci coś tam umieć i mieć jakieś osiągnięcia nie koniecznie w klejeniu szyby przylepcem, albo w gadce szmatce. Ale są tacy ludzie, którzy sądzą, że wszelkie zachowania Pana Rafała noszą znamiona doskonałości, a wcale tak nie jest, bo czy doskonałość może ustawicznie kłamać i mieć platfusa ? Nie sądzę. Kończąc, bo za darmochę i tak dużo napisałem, to myślę sobie, że może faktycznie jest Pani wrażliwa i pełna empatii dla innych z wyjatkiem dla tych z ratusza, ale trzeba przyznać, że nie ma za co ich lubić. I najgorsze, że im to zwisa. Póki co. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    2
    👁️(2020-06-26)
  • @👁️ - Dokładnie tak. Tych władców wszechświata z ratusza nie znoszę, ich arogancji, manii wielkości, zakłamania i pogardy dla innych. Znam jednak wielu naprawdę kreatywnych, porządnych ludzi w urzędzie. Mogło być inaczej, ale PO jest tak ogłupiała, że strach się bać. Co do Trzaskowskiego, znam przystojniejszych. Mi chyba logika Bosaka najbardziej pasuje. Pozdrawiam optymistycznie jednak. 😃
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Maria Kasprzycka(2020-06-26)
Reklama