UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Sam pomysł tworzenia parków i miejsc zieleni w miejscu betonowego molocha, szumnie zwanego dzielnicą dla ludzi - a nawet w niektórych kręgach Starówką! - i postępującej w niekontrolowany, dewastatorski sposób parkingozy w mieście jest jak najbardziej słuszny. Nawet podoba mi się również wizualizacja odbudowanych murów poklasztornych pana Adama Husakowskiego. Mam tylko pewną wątpliwość, której nie potrafię po lekturze tego felietonu samodzielnie rozwikłać - otóż nijak budowa kolejnych budynków i zabieranie terenu pozostającego pod zabytkową ochroną na "rewitalizację"nie koresponduje mi z ochroną przyrody i zwiększaniem ilości drzewostanu w mieście. Mogliby autorzy z łaski swojej wyjaśnić nam tu tę ewidentną koncepcyjną sprzeczność?; [zdj. Duchowi przewodnicy decydentów m. in. elbląskiego ratusza - monochromatyzowane. ] Hashtagi: #drzewa, #dewastacja, #Dolinka, #dramat
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    10
    RobertKoliński(2022-02-11)
  • @RobertKoliński - Towarzyszu idź może zobacz czy cię na pośredniaku nie ma. .. .I jeśli już piszesz to może odpowiesz mi na moje pytania które moja skromna osoba Ci grzecznie zadała pod poprzednim artykułam?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    9
    Niszczlewactwo(2022-02-11)
  • @RobertKoliński - Przestań pisać ciągle te bzdury sam nic w swoim życiu nie osiągnąłeś a wymądrzasz się jakbyś kilka miast zbudował kilkoma zarządzał a w sumie wszystko co osiągnąłeś masz po rodzicach wielce wykształcony lewaku
  • @RobertKoliński - Jak taki ktoś jak Ty może być wiarygodny? Moim zdaniem domyślasz się że masz ostatnią szansę załapać się na koryto w przyszłych wyborach inaczej kiepsko będzie z Tobą I Twoimi finansami
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Jacku z kompleksem małego Placka, zaprawdę fizys w wiadro, kiedy ludzie przerastający się cię o wieki kulturą, inteligencją, wyobraźnią, polotem i odwagą cywilną o istotnych, niedostępnych dla twego kurzego móżdżku rzeczach rozprawiają - wracaj pod kamień spod którego wypełzłeś i tam waruj, najlepiej już wiecznie. Hashtagi: #patoprawica, #degeneraci, #zaprzancy, #OrgioSzuris
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    14
    RobertKoliński(2022-02-11)
  • @RobertKoliński - Niech Ci będzie że jestem Jackiem Plackiem zresztą nie ważne mogę być kim chcesz ale w końcu wykaż się odwaga udowodnij że masz jaja ciągle się tu chwalisz owa odwagą i w końcu odpowiedź na tych kilka pytań jak prawdziwy facet. Nie widzisz że robisz z siebie błazna wyzywając wszystkich którzy zadają Ci nie wygodne pytania czy naprawdę chcesz zbić polityczny kapitał na bluzgach na ludzi? Nie wychwalaj tu ciągle swojej wątpliwej i tak inteligencji czym owa twoja mądrość ma się niby oznaczać kopiuj wklej Wikipedia albo słowa innych ludzi przecież wystarczy wejść na Twój profil fb aby zobaczyć kto ci pisze komentarze. Za kogo się uważasz że wszystkim ubliżasz i jednocześnie wszystkich straszysz prokuratorem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    8
    Niszczlewactwo(2022-02-11)
  • @RobertKoliński - Jesteś strasznie mało ogarniętym człowiekiem nieudolnym życiowo próbującym coś zrobić ze swoim życiem ale do końca nie wiesz jak masz to zrobić chciałbyś gryź kawałki tego tortu z pańskiego stołu do końca życia i oczywiście nie brudząc sobie przy tym rączek ciężką pracą. Jesteś gotów zaprzedać duszę diabłu aby dorwać się do cieplej posadki w ratuszu dlatego te ciągle krytyki wszystkich I wszystkiego oczywiście bez żadnych naukowych a już napewno nie zawodowych swoich doświadczeń bo jak dotąd nikt się nie znalazł kto by znał twoje sukcesy uwierz nawet Twoi koledzy z partii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    Niszczlewactwo(2022-02-11)
  • @Niszczlewactwo - Jaka rewolucja, taki Che Guevara.
  • On się nadaje do rewolucji chyba w mopsie ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Niszczlewactwo(2022-02-11)
  • @Niszczlewactwo - Podziwiam ze Pan znosi jego wyzwiska. Co to za stwierdzenie zeby Pan wrocil pod kamien na zawsze? Podzeganie do czegos ? Gdzie jest redakcja portelu?
  • Czy znoszę ??? Uważam że Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Jednak ma to dobre strony cuesse się że komuna obnaża swoją hipokryzje zakłamanie brak empatii. Na przykładzie owego lewaka widać jakie chamy prostaki gbury pchają się do koryta. Że oprócz zwykłego terroru narzucania swojej idei sila nie mają nic nowego do zaoferowania czyli nic się od lat u nich nie zmienia. Człowiek który od lat tu pokazuję się z kobietami że ich wspiera w dążeniu do ich praw a z drugiej strony neguje że były gwałcone przez jego komunistów jeszcze trochę to będzie twierdził że same tego chciały czyż to nie hipokryzja w czystej postaci?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Niszczlewactwo(2022-02-12)
  • @Niszczlewactwo - Weż ty juz spadaj, wszędzie Cie pełno.
  • Jestem tylko tam gdzie jest bełkot chciwego na koryto lewaka pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Niszczlewactwo(2022-02-12)
Reklama