UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • niech zaczną zdających traktować jak ludzi, a nie jak bydło, które trzeba czesać, czyt. uwalać na potęgę, chcesz szacunku, to sam szanuj ludzi, dzięki nim macie pracę. Najpierw spójrzcie w lutro i pomyślcie, czy nie macie sobie, drodzy egzaminatorzy, nic do zarzucenia?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    2
    krytycznym okiem(2022-08-11)
  • @krytycznym okiem - Nie mam sobie nic do zarzucenia w swojej pracy i ocenie zdającego. Mam ponad 40 lat. Nie 100 jak piszą niektórzy. Codziennie mogę spojrzeć sobie w lustro bez żadnych kompleksów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Jak trzeba to się przedstawi(2022-08-11)
  • @Jak trzeba to się przedstawi - widać w masce siedzisz, twoi koledzy kultury się od ruskich chamów przywiezionych w bydlecych wagonach w 1945 uczyli...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    krytycznym okiem(2022-08-11)
  • @Jak trzeba to się przedstawi - a pokaż mi chama, który potwierdzi, że nim jest...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    krytycznym okiem(2022-08-11)
  • @krytycznym okiem - Jak nie było internetu to tylko matka wiedziała, żeś prostak. Wszędzie są czarne owce. W Wordach również. W internecie frustraci i onaniści męczybuły również. Jak widać, słychać i czuć. Fu
  • @krytycznym okiem - Swieta prawda
  • @krytycznym okiem - Tylko osoby, które potrafią myśleć mogłyby dojść do konkluzji, iż to, że nie zdają jest winą systemu egzaminowania, a nie egzaminatora. Myślicie, ze będą przymykać oko na wasze rażące błędy narażając się na prokuratora ?! Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie. A chamstwo bierze się tez miedzy innymi stąd, iż sami mają odczynienia z chamstwem z waszej strony.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Woźna(2022-08-11)
Reklama