UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński W kwestii technicznej, to Abrams wcale nie jest najlepszym czołgiem na świecie - jest jednym z najdroższych i w polskich warunkach kompletnie zbędnym pomysłem na utylizację szmalu polskiego podatnika, ale lepsiejsze są np. Merkava, Leclerc, Challenger, koreański K2 czy choćby nowa rosyjska Armata. O niemieckich Leopardach 2A7 nawet nie mówiąc. Generalnie, jankesi to się na niczym nie znają, i jak czegoś nie ukradną, to pojęcia nie mają o bożym świecie:)[Zobaczcie jaką Rosja prowadzi agresywną politykę, zobaczcie jak blisko baz NATO urządziła swoje terytorium!] #yanksGoHome! Hashtagi: #NasiOkupanci, #jelity, #libki, #kler, #tusk!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    14
    RobertKoliński(2022-02-20)
  • @RobertKoliński - Widzę, że w dziedzinie techniki wojskowej też jesteś znawcą. Taki fachowiec się marnuje. Co za szkoda. Dziś bałem się lodówkę otworzyć, żebyś z niej czasem nie wylazł.
  • No fakt taki tachowiec a pracyje na śmieciówce w ngosie nie rozumiem tego? Przecież jego "wiedza"powinna być wykorzystana przynajmniej w sztabie głównym. Coś nie pykło czy jak tak jak te 0.62% poparcia w ostatnich wyborach?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    Niszczlewactwo(2022-02-20)
  • @RobertKoliński - Przypominam Ci że to Ty jesteś największym beneficjentem naszych podatków. Przyznaj się w końcu od powrotu do Polski czyli od 2011 r ile zasiłków wziąłeś z naszych podatków jeśli powiesz prawdę sprawdzę i oficjalnie cię przeproszę jeśli nie brałeś. Zaznaczam posiadam informacje na Twój temat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    Niszczlewactwo(2022-02-20)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Żeby mnie za cokolwiek przepraszać, to musiałbyś posiadać choć szczątkową zdolność honorową, która w twoim żałosnym przypadku zupełnie nie istnieje - zero, ziobro, null. Ale możesz już zacząć odszczekiwać swoje anonimowe kalumnie, iż tow. Koliński, jak prawdziwy (mitologiczny, bo takich wszak w prawdziwem życiu nima)kapitalista, żyje wyłącznie za swoje:)[Spożywaj gruz:)] #TaxTheRich! Hashtagi: #SocjalizmWyznaczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    9
    RobertKoliński(2022-02-20)
  • @RobertKoliński - leclerc dobry, ale biedronka lepsza. Taki poziom
  • @Niszczlewactwo - niech pisze dalej, to pyknie co najwyżej 0,5%
  • @RobertKoliński - Nie mów o honorze komunisto dwa dni temu szczekałeś że nie ubiegałeś się o żadną posadkę za nasze pieniążki a jednak obnażyłem twoje kłamstwo cały czas wpadasz w samouwielbienie ile to Ty głosów dostałeś i co się okazało 0.62% na stutysięczne miasto rewelacja kłamstwo. Kłamstwo goni kłamstwo u ciebie człowieku bez sukcesów medialny fachowcu od wszystkiego wielce wykształcony wszechstronie uzdolniony prwciwniku roku w ngosie. Pochwal się jeszcze ile lat żyłeś na koszt rodziców za ich życia?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Niszczlewactwo(2022-02-20)
  • @RobertKoliński - Na marginesie komunista chce uczyć honoru?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Niszczlewactwo(2022-02-20)
  • @RobertKoliński - Oczywiście towarzysz jest prawdziwym mistrzem zasiłków
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Niszczlewactwo(2022-02-20)
  • @RobertKoliński - Odpisałem Ci niestety redakcja udostępnia tylko twoje komentarze zawierające ubliżanie moje z całą prawdą o Tobie znikają a szkoda bo ludzie dowiedzieliby się chociażby jak traktowałeś swoich rodziców mieszkając u nich za free
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Niszczlewactwo(2022-02-20)
Reklama