UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak czytam te wypociny jak to UE nie daje i co jej nie zawdzięczamy to mi się śmiać i płakać chce !!!! Pamiętajcie kmioty że Niemcy płacą najwiecej do kasy unijnej ale wyciągają 8 razy więcej !!!!! Są najsilniejsza gospodarką w unii !!!! Po co teraz wojna konwencjonalna teraz trwa wojna ekonomiczna i takie kraje jak Polska i nie kraje bloku wschodniego dalej będą tanią siłą roboczą i super miejscem zbytu na rożnego rodzaju towary od naszych zachodnich sąsiadów !!!! Ps ładniejsze dziewczyny jadą dorabiać do Niemieckich agencji towarzyskich a ich matki na sprzątaczki i podcierać tyłki w domach starców !!!! Vivat UE !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    9
    Smutny Polak(2020-11-20)
  • @Smutny Polak - i tu Cie boli ze twoja baba pojechala zarabiac z twoja matka a ty nie mozesz bo kto by chcial pukac smutnego polaczka
  • @Smutny Polak - Matematyka rodem z prawicowego narodowego frontu, dodaj jeszcze coś pod tytułem Niemcy prędzej czy później rozliczymy Was za II wojnę światową etc. Nie musieli nas brać do UE, mogli nas doić i nie wpierać i tak niemieckie korporacje weszły by do Polski na preferencyjnych warunkach, patrz montownie VW Poznań itd. Dzięki funduszom unijnym nie jeden wytargał po kilka dotacji niczym nie powiązanych ze sobą, jednego roku razu postawił nową stajnię za 1mln, po kilku latach rozliczył dotację sprzedał inwentarz i na to miejsce wybudował przedszkole dla córki. Można ? Można. Więc po co machanie szabelką PiS, wg nich w Polsce mamy praworządność pełną gębą. Nic tylko podpisać porozumienie UE tak chwalone wysokimi relatywnie kwotami dla PL.
  • Żal mi ciebie ciotko nie przechwalaj się co robi twoja ślubna i twoja stara że ciosa kukurydze brudnemu turasowi a tobie przyśle na piwko z biedronki i walisz na ręcznym frajerze !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Smutny Polak(2020-11-20)
  • Montownia vw w Poznaniu dobry przykład to pogadaj z ludźmi co tam pracują jakie kokosy zarabiają. Nikt za darmo nic nie daje !!! Polska to kraj teoretyczny i każdy myślący człowiek o tym wie !!! A UE wkońcu i tak padnie i tylko kilka państw wyjdzie na tym do przodu a reszta dalej będzie klepała biedę !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    4
    Smutny Polak(2020-11-20)
  • @Smutny Polak - A od kiedy to ludzie w fabrykach kokosy mają zarabiać ? Każdy jest kowalem własnego losu. Niech firmy pozakładają z pomysłem na kokosy. Jak w każdej dużej organizacji jest szczebel produkcyjny, jest szczebel zarządzający. Kasjerka w Biedronce ma dajmy na to 2.500 netto a kierownik regionalny 8.000 tys i nikt nie jęczy. Akurat podałem ten przykład VW bo znam sporo osób z Poznania. Ludzie latami tam stabilnie pracują do emerytury, od ślusarza do montera korzystając z przejrzystej polityki firmy matki. Nikt z VW nie uciekał do Amazona w popłochu czy innego kołchozu pracować jak zombi po 12 godzin.
  • @Smutny Polak - zamiast volkswagena moglismy klepac polonezy na własny rynek (nikt inny na świecie tego padła nie kupował), było by po swojsku, byle jak i byle by było. .. załoga pewno by dostawała wypłate w postaci bonów żywnościowych itd. ..
Reklama