UWAGA!

Stylistka w Ogrodach

2016-10-20
07:00
 
Stylistka w Ogrodach

W najbliższą niedzielę, 23 października, w elbląskim Centrum Handlowym Ogrody będzie można spotkać się ze stylistką Agnieszką Jewusiak. Przez cztery godziny będzie doradzała, podpowiadała, a z jej propozycji będą mogli skorzystać wszyscy, zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

W niedzielę (23 października) Agnieszkę Jewusiak będzie można spotkać w dwóch sklepach – Lara Fabio oraz Medicine. Od godz. 13 do godz. 17 z jej porad będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani, stylistka chętnie odpowie na wszystkie pytania, doradzi, co obecnie jest modne, opowie o najnowszych trendach.
      
       Ta profesjonalistka pomoże w wyborze takich ubrań, które podkreślą atuty sylwetki i ukryją jej mankamenty, pomoże dobrać kolory pasujące do danego typu urody, szczerze odpowie na wszystkie pytania.
      
       Z okazji wizyty stylistki marka Medicine przygotowała specjalną promocję dla klientów. Tego dnia ci, którzy skorzystają z porad Agnieszki Jewusiak będą mogli posłużyć się 25 – procentowym rabatem na cały, nieprzeceniony towar!
       Do zobaczenia w niedzielę!

      
------ Art. sponsorowany--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej