UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • teraz wchodzimy na ich profil na google i dajemy odp komentarz
  • Stosowny komentarz, który nikogo nie obchodzi. Jeśli złamał prawo, to są od tego inne instytucje, niż Google.
  • Obchodzi obchodzi, duzo ludzi sprawdza opinię na google zanim cos kupi albo skorzysta z uslug jakiejś firmy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    bolllo(2022-03-10)
  • Profil na google już został wyczyszczony. Zniknęły zdjęcia dokumentu i wszystkie negatywne komentarze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    Janusze Biznesu(2022-03-10)
  • Z profilu firmy na google zniknęły już zdjęcia dokumentu i wszystkie negatywne komentarze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    Janusze Biznesu(2022-03-10)
  • I co napiszesz? Firma Avante ma super produkty, ale chyba zabrała premie pracownikom. .. Żałosne. Firmę oceniaj tylko wtedy jeśli byłeś/aś jej klientem, a nie bo ktoś coś powiedział. W ten sposób budujesz fałszywy jej obraz. Nie byłeś klientem, to się nie wypowiadaj. Masz podejrzenia zgłoś to właściwym służbom. I żeby było jasne, nie mam nic wspólnego z tą firmą, nie znam jej i nie mam tam żadnych znajomych. Po prostu nie lubię fałszywego oceniania, często mocno subiektywnego. Ludzie często piszą komentarze widząc tylko swój punkt widzenia, bez obiektywizmu. Nie zapomnij dopisać w komentarzu, że zdaniem Dyrektora prawo nie zostało złamane, i że firma pomaga Ukrainie będącej w stanie wojny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    dobranoc(2022-03-11)
  • Super pomysł. Teraz potencjalni klienci NIE zamówią okien i pracownicy stracą pracę. Gratuluje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Mój Nick(2022-03-11)
  • @dobranoc - Tak, tylko że teraz ta sytuacja może odbić się na jakości produktów firmy
Reklama