UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Firma zrobiła furorę w internecie, żadne oświadczenia nie zmienią typowego elbląskiego podejścia do pracownika. Są jeszcze jakieś zakłady pracy w których premia nie jest uznaniowa? Obstawiam, że w następnym ogłoszeniu będzie informacja : "Na Twoje miejsce jest 20 chętnych ":)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    113
    13
    Furora(2022-03-10)
  • @Furora - Chyba 150 bo wracamy do starego systemu że jak ci się nie podoba to jest 150 chętnych osób Hashtagi: #Bil
  • @Furora - Tak, np TA firma. Są tu premie skorelowane z jakością produkcji i załodze zależy na tym, żeby nie było reklamacji czy strat materiałowych. Efekt jest taki, że firma nie ma w tej chwili etatowego serwisanta od reklamacji. TAK jestem związany z Firmą i TAK, nie jestem pracownikiem produkcji. Abstrahując od sytuacji wynikającej z niefortunnego pisma, jest mi po prostu, po ludzku wstyd, że nie zdaliśmy egzaminu z ludzkiej wrażliwości na krzywdę innych ludzi, bo, sami przyznacie, kwota zebrana na pomoc jest żenująca. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Mój Nick(2022-03-11)
  • @Mój Nick - Etatowego serwisanta od produkcji nie ma, bo z uwagi na niskie pensje po prostu odszedł. TAK, jestem związany z firmą, i jest mi po ludzku wstyd że, z uwagi na wysokość wynagrodzenia nie stać mnie na pomoc innym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Smutne realia(2022-03-12)
  • @Mój Nick - "Są tu premie skorelowane z jakością produkcji" Czyli jednak NIE SĄ to premie uznaniowe, jak próbuje to przedstawić Twój szef. Czyli jednak zabrano pracownikom ICH pieniądze, prawda?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Szkoda słów(2022-03-12)
Reklama