UWAGA!

Szkoła Tańca BROADWAY zaprasza na nowe kursy tańca

 Elbląg, Szkoła Tańca BROADWAY zaprasza na nowe kursy tańca

Szkoła Tańca BROADWAY w Elblągu rozpoczyna nowy rok szkolny. Już od teraz będzie można zapisać się na nowe kursy tańca dla dzieci od 4 roku życia, a także dla młodzieży i osób dorosłych.

Od 10 do 30 września osoby chcące obcować z najpiękniejszymi tańcami i rytmami świata oraz chcące aktywnie spędzać swój wolny czas będą mogły zapisać się na kursy prowadzone w Szkole Tańca BROADWAY. Wraz z początkiem października rozpoczną się zajęcia rytmiki dla najmłodszych, zajęcia baletowe, taniec nowoczesny i towarzyski, salsa, flamenco oraz aerobik i yoga.
     Dzieci biorące udział w zajęciach baletowych oprócz ćwiczeń poprawiających sylwetkę oraz motorykę ciała zostaną gruntownie przygotowane do ewentualnych egzaminów o szkół baletowych w Polsce. Dzieci i młodzież uczęszczająca na kursy tańca nowoczesnego i towarzyskiego będą mogły brać udział w turniejach i przeglądach tańca o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Natomiast kursy dla dorosłych to doskonała forma utrzymania dobrej formy fizycznej oraz cudowna forma spędzania wolnego czasu.
     UWAGA!!! Nowością w Szkole Tańca BROADWAY będą zajęcia paneurytmii – łączącej yogę i taniec. Jest to najnowsza odmiana yogi w Polsce, posiadająca już wielu zwolenników na świecie. Elbląski BROADWAY jako jedna z pierwszych szkół w Polsce postanowiła wzbogacić swoją ofertę o zajęcia paneurytmii.
     
     Zajęcia w Szkole Tańca BROADWAY to gwarancja wysokiego poziomu nauczania oraz doskonałych warunków do ćwiczeń – kameralne grupy oraz ekskluzywne, klimatyzowane sale taneczne. Osoby prowadzące zajęcia to utytułowani instruktorzy posiadający m.in. tytuły mistrzów Polski, Europy i Świata.
     
     Kursy rozpoczną się 01.10.2007. Możliwość zapisów od 10 do 30 września 2007 r. telefonicznie: 055 – 236 92 82, 606 716 626, przez e-mail: broadway@taniec.elblag.pl lub osobiście w biurze Szkoły Tańca BROADWAY przy ul. Willowej 1 w Elblągu.
     Ilość miejsc ograniczona!
     www.taniec.elblag.pl
     
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama