UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • mogłabym wiele przykrych stanów jakie zaznali ludzie napisać o opiece i leczeniu w szpitalu elbląskim, ,, ale co to da, człowiek z umysłem i zamiłowaniem wie sam komu służy, a tj, służba człowiekowi, ,tylko czy pacjent to człowiek, ,, ,dr, Makumba również mógłby zmienić front grzecznościowy, ,, ludzie traktują lekarzy z szacunkiem i gdyby mogli czołem biliby o posadzki, ,, całowali w dłonie, ,, że lekarz zwrócił uwagę, że ma dla niego czas, ,, że troska dbania to jego powołanie, niestety rzadko, który lekarz czy pielęgniarka tak wspaniałym gestem i zachowaniem nie obdarzy -człowieka, który w szpitali jest -nikt, ,, ,smutne i bardzo przykre, ,Gdańscy lekarze-to srebro, ,dużo moich znajomych tam się leczy, ,pytają ich, czy w Elblągu nie ma lekarzy, że tyle elblążan u nas się leczy, ,są, są, ,tylko tej gorszej empatii, mało tego potrafią wysłać SMS-a, tak, tak, ,z zapytaniem jak się czuje moja koleżanka czy przedzwonić, ,to miłe i podnosi godnść człowieka, ,, i by nie dał im pieniędzy temat jak bumerang będzie wciąż na tapecie, ,brak empatii, ,, pozdrawiam tych co niekoniecznie muszą być lekarzami, ,
  • To jedź do Gdańska. Rejonizacji nie ma
  • @grace - Lekarze to tylko ludzie - jak każdy z nas. Lepsi, gorsi, z empatią, bez empatii, w Gdańsku, czy w Elblągu - wszyscy są tacy sami jak my. Po prostu ludzie. I nie wypisujcie tu głupot że w Gdańsku są lepsi a w Elblagu gorsi bo to nie jest prawda. W Elblągu są bardzo dobrzy lekarze i w Gdańsku też. A jeśli komuś nie odpowiada lecenie w Elblagu to niech leczy się w Gdańsku - nikt nikogo do niczego nie zmusza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    mateo52(2018-01-31)
  • @mateo52 - mateo 52-my też jesteśmy ludźmi, i za swą pracę ja ponoszę konsekwencje, a skoro jest szpital dlaczego mam szukać lekarzy z empatią i podejściem człowieka do człowieka w innym mieście, ,, ,, ????? gdyby taką miarą dzielić tych co mają służyć i leczyć-to jaki sens by, byli lekarze, ,, ,, bo czegoś tu nie rozumiem, mania pieniędzy zawładnęła obsesyjnie wszystkim co ludzie dziś mają, ,i tu się zgodzę z Tobą, że tylko człowiek, ,, ,lecz są zawody gdzie dobro człowieka, który płaci całe swoje życie na ubezpieczenie a z chwilą gdy przychodzi wiek, czy choroba prawo jego jest, by lekarz był dostępny na każdym poziomie, ,u nas W Polsce-to wciąż będzie to amo, bezwzględu jaki kierunek się obierze tyłek z tyłu będzie, do pacjenta, nie wszyscy lekarze są tego pokroju, ,nie wszyscy, ,ci co mają poczucie i czucie, że służą ludzkości im się nie ubliży i podejdą do tego spokojnie gorzej z tymi co są lekarzami z tradycji czy dla pieniędzy, ,, pieniądz to nie wszystko, ,, pozdrawiam
Reklama