UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No błagam! Jaki jest związek między sztandarem, a poziomem wyszkolenia jednostki?!
  • A jak możesz dostać prawo jazdy bez egzaminu? Żołnierze zdali go celujaco, a sztandar dodatkowo podnosi morale i nadaje harakter jednostki, dzięki któremu dalej robimy swoje, będąc w stałej gotowosci, z checiami do dzialania i osiagania coraz lepszych wyników! Małżeństwo sztandaru z jednostka i w wyniku wspaniałe zolnierskie potomstwo.
Reklama