UWAGA!

Teraz ja

Ostatnio nasza redakcja otrzymuje od Czytelników portElu coraz więcej różnych materiałów do publikacji - zdjęć i tekstów. Postanowiliśmy sformalizować te spontaniczne przejawy dziennikarstwa obywatelskiego i otworzyć dział o nazwie „Teraz ja”.

Już teraz znaczna część zawartości naszej strony tworzona jest przez Czytelników portElu. Takie działy jak „Fotka miesiąca”, „Lapidarium”, „Porteliki”, „Hyde Park”, „Galeria czytelników” no i oczywiście „Ogłoszenia” są w całości zapełniane przez Internautów.
     W dziale „Teraz ja” oczekujemy na teksty, fotoreportaże i krótkie filmy wideo (także z komórki). Muszą one spełniać kilka podstawowych warunków - powinny dotyczyć regionu elbląskiego, wcześniej nie mogły być publikowane w innym lokalnym medium i osoba, która je przysłała, posiada do nich prawa autorskie. Każdy z nadesłanych materiałów musi zostać zatwierdzony do publikacji przez redakcję portElu.
     Autorów publikacji w dziale „Teraz ja” chcemy uhonorować poprzez prowadzenie rankingu ocen i oglądalności, który będzie zamieszczany pod każdym materiałem redakcyjnym w tym dziale (zobacz przykład).
     Poza tym autor najwyżej ocenionego w danym tygodniu tekstu, fotoreportażu czy filmu wideo otrzyma nagrodę w wysokości 100 złotych. Z kolei autor największej ilości materiałów opublikowanych w danym miesiącu może liczyć na uhonorowanie kwotą 200 złotych.
     Zapraszamy do współpracy! Prosimy o przesyłanie materiałów redakcyjnych na adres redakcja@portel.pl.
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama