UWAGA!

Terenowa integracja

Elbląg, Wytyczanie trasy na „VI Modrzewiny”
Wytyczanie trasy na „VI Modrzewiny” (fot. 4x4 Elbląg Team).

W sobotę 14 kwietnia elbląski klub „4x4 Elbląg Team” organizuje dla miłośników samochodów terenowych wycieczkę turystyczno-krajoznawczą pod nazwą „VI Modrzewina 2007 - Terenowa integracja”.

Trasa wycieczki przebiegać będzie przez tereny gmin: Elbląg, Młynary, Milejewo, Pasłęk oraz w obrębie byłych poligonów wojskowych przy ul. Dąbrowskiego i Mazurskiej.
     To już szósta taka impreza organizowana przez Klub, pierwsza z nich odbyła się w 2003 r. Uczestniczą w niej załogi z różnych miast Polski m.in. z Trójmiasta, Olsztyna, Malborka, Brodnicy, wśród nich są także osoby niezrzeszone w Klubach.
     - Impreza jest imprezą otwartą, skierowaną do wszystkich posiadaczy i miłośników samochodów 4x4. Jest to impreza o charakterze turystycznym, więc będzie możliwość pokonania trasy nawet seryjnym samochodem terenowym - informuje Marcin Osiński, członek Klubu.
     Zbiórka uczestników odbędzie się na Bulwarze Zygmunta Augusta od godz. 7. Zamknięcie zapisów i wyjazd ostatniej załogi w teren planowane są na godz. 8.30. Po starcie uczestnicy przejadą na teren poligonu przy ul. Dąbrowskiego, stamtąd, po zaliczeniu punktów kontrolnych, udadzą się w dalszą wytyczoną trasę. Wycieczka zakończy się około godz. 18 na terenie Modrzewiny wspólnym ogniskiem.
     Klub „4x4 Elbląg Team” powstał w 2003 roku i od tego czasu zajmuje się propagowaniem kultury jazdy, poszanowania środowiska, a przede wszystkim promocją naszego regionu.
     
     
     
EN
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama