UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak mnie wku. .. ają takie przygłupy którzy wszystko krytykują. Ja nie jestem ani z pisu ani z lewicy ani z po ale ludzie na boga nic wam się nie podoba. USA czyli największe militarnie mocarstwo świata też ma formację typu naszego WOT, u nich nazywa się to gwardia narodowa. Oni też szkolą się parę razy m miesiącu. Można. O co wam chodzi przygłupy ?
  • Przecież regularne zawodowe wojsko pada w pierwszych dniach wojny, jak nie godzinach a zastępują ich rezerwa: kucharze, nauczyciele, szewcy, chłopi. Czy ktoś myśli, że w milionowych armiach Wermachtu czy Armii Czerwonej byli sami zawodowcy? Żołnierze WOT przechodzą lepsze przeszkolenie, niż nie jeden rezerwista z lat LWP.
  • "Ja nie jestem ani z pisu ani z lewicy ani z po"- crypto wpis pisowca.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    ­­­­­­Np(2021-09-22)
  • @­­­­­­Np - Kopara by ci opadła gdybyś fagasie wiedział co sądzę o pis, to nie moja bajka ale czy to znaczy że mam krytykować WOT.
  • Nie prawda jest to co piszesz. Zanim napiszesz coś na temat gwardi narodowej poczytaj na temat w jaki sposób się ją szkoli ile trwa szkolenie i jakie wymagania trzeba spełnić by tam wstąpić a potem porównaj to z wot Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Paweł 678(2021-09-22)
Reklama