UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem za lotnictwem i w dzieciństwie kupowałem czasopismo Skrzydlata Polska. Ale wszystko powinno mieć swoje granice. Jak obecnie jadę, w sobotę lub w niedzielę, za miasto do ogrodu działkowego by wypocząć, To zamiast ciszy i słuchania śpiewu ptaków, to ja przez kilka godzin słyszę ryk silnika samolotowego, który krąży wzbijając się w górę by z rzucić kilku zapaleńców na spadochronie To mnie szlak trafia. Rozumiem, że przeleci samolot, Ale żeby przez kilka godzin hałasować dla kilku zapaleńców. Winne być ustalone godziny i okres ciszy. Może jeszcze pozwolimy Harlejowcom by bez tłumików krążyli po elbląskich ulicach bo są zapaleńcami motoryzacji.
  • po wypowiedzi twierdzę że jesteś starym zgredem. Jak nie pasuje to zmień działkę. A pasje ludzi trzeba szanować i pielęgnować. lotnisko przy twojej działce jest na pewno dłużej niż twoje miejsce tzw. wypoczynku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    2
    ktoś(2017-08-07)
  • A co było pierwsze stara zrzędo.
  • To niech cię trafi szlak jak mozna takim być człowiekiem co mu wszystko przeszkadza ciekawe ile to się ma lat chyba bardzo dużo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Zg elblag (2017-08-08)
  • A Ja proponuję zainteresować się działkami w okolicy cmentarza Debica.Tam to już nikt na pewno nie zakłóci Pana spokoju
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Michał K(2017-08-08)
Reklama