UWAGA!

To jeszcze nie koniec promocji!

To jeszcze nie koniec promocji!

Myśleliście, że Black Friday się skończył? Otóż nie! W sklepie Klaveness Footwear przy ul. Żuławskiej nadal znajdziecie wysokie rabaty. Marka słynie z bardzo wygodnego obuwia, które tylko teraz dostępne jest w najlepszych cenach. Wybierz się tam w najbliższy piątek oraz w sobotę i poszukaj czegoś dla siebie!

Ciepłe, wygodne, a przede wszystkim trwałe buty to coś, bez czego jesienią oraz zimą trudno się obejść. Tyle, że jakość kosztuje i nie ma co się oszukiwać, że jest inaczej. Dlatego tym bardziej warto skorzystać z tej świetnej promocji, którą znajdziecie w sklepie Klaveness Footwear przy ul. Żuławskiej 14a w Elblągu. Ta norweska marka słynie z wygody, a to dlatego, że swoje obuwie projektuje we współpracy ze specjalistami z zakresu ortopedii.
      
       Teraz możesz tam znaleźć obuwie nawet do 60 proc. taniej! Specjalnie dla wszystkich klientów w piątek (30 listopada) oraz w sobotę (1 grudnia) sklep będzie otwarty od godz. 7 do godz. 18. Promocją objęte są wszystkie buty dostępne w ofercie Klaveness Footwear i potrwa ona aż do wyczerpania zapasów. 
      
       Możecie wybrać coś dla siebie albo dla swoich bliskich, gdyż marka ta specjalizuje się również w obuwiu, które wspomaga stopy z problemami. Linie Komfort oraz Medical dedykowane są osobom zmagającym się z takimi dolegliwościami jak reumatyzm, stopa cukrzycowa, haluksy, palce młotkowate. Obie te linie uzupełniają wkładki ortopedyczne produkowane na podstawie skanu stóp. Buty te powstają nie tylko na podstawie rozwiązań rekomendowanych przez ortopedów, ale i doświadczeń oraz opinii osób noszących buty Klaveness Footwear. To sprawia, że klient otrzymuje produkt najwyższej jakości.
      
       Każdy sklep tej marki, również ten znajdujący się w Elblągu, w niezwykle wyjątkowy sposób traktuje klientów. Tu nie można sobie pozwolić na pośpiech i tak zwaną "taśmową obsługę", liczy się fachowa i kompleksowa pomoc, od A do Z.
       - Naszym zadaniem jest nie tylko sprzedaż, ale często także doradztwo i dopasowanie właściwych produktów. Nie możemy pozwolić sobie na brak cierpliwości czy kompetencji – mówi zespół elbląskiego sklepu Klaveness Footwear. 
      
      
Klaveness Footwear
       ul. Żuławska 14a
      
       Godziny otwarcia sklepu:
       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 7 do 15
      
       Środa
       Od godz. 7 do 17
      
       Tel: 55 236 33 51
      
---------Art. sponsorowany----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie