UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Słaba prezydentura, działania pozorne, niesamowity chaos organizacyjny i nepotyzm w elbląskim ratuszu czego pokłosiem jest powstanie po raz pierwszy w historii elbląskiego samorządu związków zawodowych w Urzędzie Miejskim. Mierne administrowanie, brak jakichkolwiek inwestycji na poziomie dużego miasta powiatowego. Ronda "ósemkowego", parku dla psów czy rozgrzebanego toru łyżwiarsko- wrotkarskiego do nich nie zaliczam. Brak pieniędzy na sport i promocję miasta. Tak pokrótce można podsumować samorządzenie Towarzysza Wróblewskiego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    12
    Miejscowy26(2017-02-01)
  • @Miejscowy26 - Do Prezydenta, radnych i innych co niby rządzą w tym mieście. Rodzina 5 osobowa bez mieszkania ma wynająć pokój 4 m na 5 czyli 20metrow aby dostać się na liste przyznającej mieszkania ? tak wyglądają te rządy !!!! i mieszkać nie wiadomo ile czasu. Przecież 5 miejsc na spanie się nie zmieści na 20m, w więzieniach więcej przysługuje o ile się nie mylę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    zniesmaczonaizawiedziona(2017-02-01)
  • @zniesmaczonaizawiedziona - To może trzeba było nie klepać 3 dzieci bez mieszkania? Ja mam 1 dziecko i kredy hipoteczny, na więcej mnie nie stać, ale łapy do państwa nie wyciągam. Najpierw myśleć potem dzieci robić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    zniesmaczonabardziej(2017-02-02)
  • @zniesmaczonabardziej - żeby krytykować to najpierw trzeba znać przeżycia danej osoby poznać co ją w życiu spotkało. .. .Gratuluję że dostała Pani kredyt i życzę powodzenia. Do państwa ręki nie wyciągam tylko do włodarzy miasta aby dzieci i wnuk mieli gdzie mieszkać a nie płacić kolosalne kwoty za wynajem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    zniesmaczonaizawiedziona(2017-02-02)
Reklama