UWAGA!

Tolkmicko świętuje setną rocznicę

Elbląg, Tolkmicko świętuje setną rocznicę

W niedzielę, 11 listopada Tolkmicko zaprasza na obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości rozpoczną się mszą świętą w kościele pw. św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku o godz. 13.

Po mszy przy Ratuszu w Tolkmicku zostanie odsłonięta tablica upamiętniająca tę uroczystość. Następnie o godz. 14:30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tolkmicku odbędzie się koncert laureatów konkursów tematycznych z miasta i gminy Tolkmicko. O godz. 15 zapraszamy na koncert patriotyczny w wykonaniu Roberta Fursa i Agnieszki Doering.
      
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tolkmicku
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Dziecko przyszło ze szkoły mówiąc że obecność obowiązkowa bo jak nie to obniżone zachowanie do nieodpowiedniego i jakieś tam jeszcze sankcje. co to ma być!?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  5
  Wolnykraj(2018-11-06)
 • Taką okoliczność jak 100-lecie Niepodległości należy uczcić, uczcić godnie i trzeba to Dziecku wytłumaczyć i zaprowadzić nawet gdzie należy. .. bo ta obecność obowiązkowa Pańskiego Dziecka to gdzie ma być. przepraszam ? Miłego świętowania. Z poczuciem dumy.
 • To właśnie nauczyciel/ka powinna wytłumaczyć swoim podopiecznym dlaczego powinno się uczestniczyć, a nie straszyć obniżeniem zachowania, to jest zwykły szantaż i powinno być to zgłoszone do dyrekcji i lub jeszcze wyżej jeśli to nie pomoże, a nauczyciel powinien dostać przynajmniej upomnienie. Niech Ci wychowawcy najpierw spojrzą jaki przykład dają sami swoim podopiecznym.
 • co ty wypisujesz?? piłeś coś. .. .jak nie to zmień dostawcę. ..
 • Patrzcie jak Zamojcin szanuje symbole narodowe w gminie Tolkmicko. W gminie już słychać skomlenie Józefa, że zorganizuje referendum byle dorwać się z powrotem do koryta
 • Widziałam to, to w tym porcie którym się szczycił jeszcze przed tygodniem
 • jesli to referendum jest prawda to nigdy wiecej nie oddam glosu na niego, ani ja, ani moja rodzina. Przegrywać też trzeba umiec Józefie
 • No i dalej kundelki pani Dalman gryzą nogawki (tylko jej ludzie mówią o referendum). .. .wystarczy troszkę pomyśleć, jeśli pan Zamojcin chciałby być blisko ''koryta'' to startowałby na radnego i pewnie by się dostał, ale tak nie zrobił. .. A kto tak zrobił???? pani DALMAN, no i dzięki niej już mamy dodatkowe wybory w jej okręgu. Pogratulować pani oszczędnej. ..
 • @mikun - wybory uzupełniające finansowane sa przez PKW, za to referendum pokrywają samorządy(koszt sumaryczny około 100000 złotych)
 • Kończ waść, wstydu oszczędź! Józef wytłumacz im co to znaczy
 • No wlasnie. Place podatki na edukacje,niech szkola wychowoje moje dziecko,a co mi tam
 • no i pewnie przewodniczący PKW wyjmie z tylnej kiermany i zapłaci. .. człowieku to tez idzie z publicznej kasy ( tyle że nie z samorządowej )
Reklama