UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przeklęty to jest nijaki Krzychu i niektórzy działacze PZW, którzy już dawno powinni odejść z działalności na rzecz dobra PZW i ustąpić miejsca młodym wędkarzom. W Okręgu PZW Elbląg, bezmózgowcy orzekli, że karaś srebrzysty - japonka jest chwastem rybnym i podjęli uchwałę nakazującym wędkarzom nie wpuszczania tych złowionych ryb z powrotem do wody. Skutek jest taki, że na skarpie rz. Elbląg w m. Nowakowo spotkałem duże ilości zostawionych dorodnych karasi. Jeśli tak, to Okręg Elbląg powinien ponieść koszty sprzątania i utylizacji tych ryb. Pozdrawiam serdecznie p. Dyrektora Okręgu PZW w Elblągu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    4
    Wędkarz !(2021-06-20)
  • @Wędkarz ! - Kiedy ty te karasie na brzegu widziałeś kłamczuchu. Jestem tam teraz prawie codziennie na rybach i nawet jednego nie spotkałem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    13
    Bas-1945OE(2021-06-20)
  • @Bas-1945OE - @ BAS - 1945 E, podaj nr. tel. lub email, to prześlę filmik. Z góry zaznaczam, że zostały tylko te, które już nie miały oznak odżycia. Pozostałe wypuściłem do rzeki. Być może jesteś krótko wzroczny i z tych, którym nie przeszkadzają też kłusownicy. Pozdrawiam serdecznie - wędkarz !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Wędkarz !(2021-06-20)
  • @Bas-1945OE - Ty jesteś chory chłopie !!! Brak słów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Jacekhhh(2021-06-21)
Reklama