Tramwaje nie jeżdżą

Od godziny 15 do 17 tramwaje w Elblągu nie będą jeździły - poinformowało miasto na swoich profilach w mediach społecznościowych.
"Od ok. 15:00 do ok 17:00 ze względu na wysokie temperatury i kumulację awarii spowodowanych warunkami pogodowymi, zostaje zawieszone funkcjonowanie wszystkich linii tramwajowych." - możemy przeczytać na profilu Miasto Elbląg na Facebooku.
red.