UWAGA!

Twój słuch pod kontrolą

2016-11-15
Aktualizowany 2016-11-15 13:00
 
Twój słuch pod kontrolą

Jeśli wiesz, że z Twoim słuchem jest coś nie tak - nie czekaj, zbadaj się. Możesz zrobić to całkowicie za darmo, pod okiem specjalistów. Możesz też iść o krok dalej i przez tydzień testować aparaty słuchowe. Jeśli zdecydujesz się opowiedzieć, jak słyszysz świat i podzielić się wrażeniami, otrzymasz bony pieniężne. Do tej akcji mieszkańców Elbląga zaprasza firma KIND. 

Program badań firmy KIND skierowany jest do każdego mieszkańca, bez względu na wiek. Jedynym warunkiem kwalifikującym do uczestnictwa w tym badaniu jest ubytek słuchu, który zdiagnozowany będzie przez specjalistów KIND podczas bezpłatnych badań w oddziale przy ulicy Hetmańskiej 22.
       Testowane będą aparaty słuchowe i ich wpływ na polepszenie jakości życia mieszkańców Elbląga.
      
       Każdy, kto po siedmiu dniach używania aparatów wypełni kwestionariusz, otrzyma bon o wartości 30 zł, a jeśli nagra swoją video-opinię bezpośrednio w salonie KIND, odbierze bon o wartości 50 zł. Korzyść jest podwójna: można bezpłatnie przebadać swój słuch, a za testowanie aparatów otrzymać bony pieniężne.
       Kampania potrwa do 28 listopada, a szczegółowy regulamin oraz formularz do umówienia wizyty dostępny jest na stronie www.kind.com.
      
       Program pod nazwą „Usłysz całe życie i opowiedź nam o tym” ruszył 3 października i potrwa do 28 listopada br. W tym czasie firma KIND będzie zbierała dane potrzebne do opracowania algorytmów służących do udoskonalania technologii najnowszych aparatów słuchowych. Podobne badania przeprowadzano już w Niemczech. Tamtejszy producent, wychodząc naprzeciw potrzebom polskich pacjentów, postanowił dokładnie dopasować swoje produkty do ich wymagań. Po zakończeniu badań wyniki zostaną publicznie udostępnione.
      
       Grupa KIND jest jednym z międzynarodowych liderów w dziedzinie protetyki słuchu.
       W Niemczech, gdzie została założona i szczyci się pozycją lidera, corocznie odznaczana jest wieloma nagrodami m.in. za jakość usług i produktów. W 14 krajach świata posiada łącznie ponad 700 oddziałów. Jako jedyna firma w branży, projektuje i produkuje aparaty słuchowe w Niemczech, gwarantując tym samym ich najwyższą jakość. Od wielu lat do struktur KIND należy przedsiębiorstwo Audifon, w którym rozwijane i wytwarzane są najnowocześniejsze aparaty.
       Na polskim rynku, pod nazwą KIND Aparaty Słuchowe, funkcjonuje od 2009 roku i jest jedną z wiodących firm w branży diagnostyki i protezowania słuchu. Główna siedziba wraz ze specjalistycznym laboratorium i serwisem mieści się w Poznaniu.

      
      
-------Materiał promocyjny--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej