UWAGA!

Twoja firma w roli głównej. Sprawdź Truso.tv

2016-10-16
11:30

Co jest grane w Elblągu? W rolach głównych Twoja firma, w pozostałych rolach produkty i usługi. Reżyseria Truso.tv. Nakręcamy elbląski biznes, sprawdź nas.

W erze mediów społecznościowych i nieograniczonego mobilnego internetu trudno wyobrazić sobie lepszą promocję firmy lub produktu niż dobry film promocyjny. Potwierdzają to statystyki: Polacy coraz mniej czytają, coraz więcej oglądają. To jest więc najlepszy moment, by to Twoja firma wystąpiła w roli głównej i przyciągnęła elblążan pod właściwy adres.
       Truso.tv to doświadczony zespół copywriterów, operatorów i montażystów z profesjonalnych sprzętem do produkcji filmowych, który patrzy na Twój biznes oczyma klienta. Specjalnie dla Ciebie stworzymy film, w którym pokażemy Twoją przewagę nad konkurencją, podkreślimy unikalność, pomożemy sprzedać produkt lub usługę.
       Film już na zawsze stanie się Twoją własnością i wizytówką firmy, którą możesz umieścić na stronie internetowej, w mediach społecznościowych, kampaniach promocyjnych w telewizji i internecie czy prezentować na branżowych targach.
       Nasz talent i umiejętności oferujemy w promocji. Zobacz firmy, które już skorzystały i zyskały!
       Skontaktuj się z nami: kontakt@truso.tv
      
      
Możesz nas oglądać na kanale 140 w sieci Vectra, na www.truso.tv oraz w aplikacji mobilnej Wiadomości Lokalne
      
------------- artykuł promocyjny ------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej