UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I też nie każdy się nadaje na grabarza bo to trzeba i pacjenta i lekarza i sędziego i z wypadków i samobójców i na końcu wszystkimi się zająć. Jedno fantastyczne zakończenie i bogatych i tych biednych... ktoś to dobrze pomyślał że tu niema bogatego i biednego wszyscy równi. Doczekaliśmy podłych czasów że liczy się tylko kasa w sporcie w medycynie na każdym kroku tylko kasa człowiek się ogóle nie liczy... liczy się tylko kasa... a kto ma zejść z tego świata to i tak zejdzie i nikt mu nie pomoże.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Haft ..(2022-11-29)
  • @Haft .. - Hej filozofie, a kiedy było inaczej? Zawsze "kasa" była bardzo ważna, no często biedni szukają wymówki i twierdzą, że ważniejsze jest być niż mieć, ale zawsze było tak samo.
  • @Haft .. - Kiedy pójdę już na górę, w trumnę wsadzcie mi komórę, chcę mieć kontakt jeszcze z dołem, bo na dobre nie zasnąłem, kasy tutaj mi nie trzeba, taka tu jest wola nieba, jedno co się tylko liczy, by nie urwać się ze smyczy, to modlitwa wprost do nieba, o mszalnego kielich chleba.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Rydz- ban(2022-11-29)
Reklama