UWAGA!

Tylko u nas - modern-jazz

Szkoła Tańca Broadway zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia taneczne prowadzone przez absolwentkę Groupment Education Culturele et Artiste w Paryżu oraz solistę Opery Warszawskiej oraz Opery w Lille.

Modern – jazz, to styl tańca obecnie najbardziej popularny w naszym kraju. Pozwala wyzwolić energię i zadbać o sylwetkę. Zajęcia są  doskonalą umiejętności taneczne oraz przygotowują do występów scenicznych w teatrach musicalowych, a także programach telewizyjnych.
      
       Ale nie tylko. To wspaniała propozycja dla osób dorosłych - szczególnie dla pań, które chcą zadbać o sylwetkę. Ćwiczenia wykonywane podczas zajęć wspaniale wyszczuplają sylwetkę, kształtują mięśnie, ciało staje się elastyczne i jędrne.
      
       Aby przystąpić do sekcji początkującej nie potrzebne jest przygotowanie taneczne. Jest to taniec, którego może nauczyć się każdy!
      

 


       Zajęcia w Szkole Tańca Broadway to gwarancja wysokiego poziomu nauczania oraz doskonałych warunków do ćwiczeń – kameralne grupy oraz ekskluzywne, klimatyzowane sale taneczne.
      
       Pozostałe kursy: balet klasyczny, aerobik, hip – hop, yoga, taniec towarzyski, salsa.
      
       Kursy rozpoczną się 5 października. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem telefonu 606 716 626 lub drogą mailową: broadway@taniec.elblag.pl. Ilość miejsc ograniczona! Sprawdź szczegóły na www.taniec.elblag.pl.
      
      

----------- Artykuł sponsorowany -----------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie