UWAGA!

Uciążliwy bilbord

 Elbląg, Uciążliwy bilbord
(fot. Paweł Serocki)

Wybory samorządowe tuż, tuż. W naszym mieście aż roi się od bilbordów, plakatów i ulotek reklamujących kandydatów. Trwająca kampania wyborcza nie powinna przeszkadzać mieszkańcom Elbląga. Z reguły tak jest, jednak jeden bilbord jest szczególnie uciążliwy.

Ta kłopotliwa reklama promująca jednego z kandydatów na prezydenta naszego miasta, wisi na bloku przy ul. Jana Matejki. To bardzo dobry, widoczny punkt, gdyż blok ten jest najbardziej wysunięty w stronę ul. Płk. Dąbka. Kandydat ma więc pewność, że zostanie zauważony przez większość wyborców. Wątpliwa jest jednak sprawa, ilu mieszkańców wspomnianego bloku zagłosuje na człowieka, który już teraz daje im się we znaki. O dokuczliwym problemie poinformowała nas nasza Czytelniczka:
     - Bilbord przyczepiony jest na linach, ale zakończony grubymi drewnianymi belami. Przy każdym, nawet lekkim wietrze drewniane bele walą z takim hukiem w szczyt bloku, że mieszkańcy mają wrażenie, jakby blok się walił. Robi to straszny hałas, wprost nie do wytrzymania, a noce są po prostu nieprzespane. Po licznych skargach od mieszkańców zdjęli bilbord zaledwie na trzy dni. Teraz wisi ponownie, nadal z tymi belami. A dziś, gdy jest straszliwy wiatr, te bele tak walą, robią huk na ulicy, że przechodnie myślą, że coś się wali. Nie wspomnę o tym, jaki jest huk w mieszkaniach. Nie da się wysiedzieć, nie wspomnę o nocy.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama