UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja narciarzem nie jestem, a się z gościem zgadzam jeśli chodzi o górę chrobrego. W tym miescie nigdy nie bedzie dobrze, bo kazdy tu uwaza ze jesli z tego nie korzysta to jest to nie potrzebne - tak samo autor uwaza - biblioteka, sciezki rowerowe (ktorych swoja droga jest bardzo malo i sa kiepskiej jakosci). Zrozumcie ze zyjecie w spoleczenstwie i jesli ty nie korzystasz z tego to nei znaczy ze masz sie nie dokladac. Ja tez np nie korzystam z komunikacji miejskiej, z innych atrakcji, z gory tez nie korzystalem a dokladac sie musze. Nie mam z tym problemu, bo to jest normalne. Lepiej zeby nie bylo zadnych rozrywek w tym miescie. Po co Bazantarnia, po co basen, po co gora chrobrego, po co to, po co tamto. Zrobmy z Elblaga dziure zabita dechami. Jak byly wyciagi to w kazda zime parking byl pelen, az nie mieli gdzie parkowac. Takze gora jest potrzebna, bo sa na nia chetni.
  • Są chętni na Górę, ale nie ma chętnych na biznes?Jakim cudem?
  • Ale kto twierdzi, że góra jest niepotrzebna? Ja twierdzę, że jest i to bardzo - z różnych względów, choćby turystycznych. Osobiście chodzi mi o coś zupełnie innego - nie można żądać, aby kosztem biblioteki czy innej instytucji kulturalnej lub ścieżek rowerowych tworzyć coś innego. Fundusze muszą znaleźć się na jedno i drugie :)
Reklama