UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Unijne dotacje na innowacje

2009-09-11
Aktualizowany 2009-09-14 10:05

Nieodpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców. PPK RSWI w Elblągu, Wydział Strategii i Funduszy Unijnych Urzędu Miasta w Elblągu oraz Elbląski Inkubator Nowoczesnych Technologii Informatycznych, zapraszają przedsiębiorców na spotkanie informacyjne, którego celem jest przybliżenie możliwości finansowania inwestycji w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Działanie 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”
       Dofinansowanie realizacji projektów mających na celu świadczenie e-usług lub wytworzenie produktów cyfrowych niezbędnych do świadczenia tych usług. Z działania tego mogą skorzystać wszystkie mikro i małe firmy działające na rynku nie dłużej niż 1 rok.( e-startup )
      
       Dofinansować można m.in. zakup usług informatycznych, technicznych, doradczych prowadzących do wytworzenia produktów cyfrowych, wynagrodzenia osób bezpośrednio zaangażowanych w projekt, zakup usług pomocniczych, zakup materiałów biurowych i eksploatacyjnych, koszty najmu i eksploatacji pomieszczeń, promocję wdrożonych rozwiązań, nabycie wartości niematerialnych i prawnych, zakup środków trwałych, a także zakup szkoleń specjalistycznych.
      
       Działanie 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”
       Celem tego działania jest stymulowanie tworzenia wspólnych przedsięwzięć biznesowych prowadzonych w formie elektronicznej. Przedmiotem wsparcia będą przedsięwzięcia o charakterze zarówno technicznym (informatycznym), jak i organizacyjnym, dzięki którym będzie możliwa realizacja projektów biznesowych w formie elektronicznej, obejmujących trzy lub więcej przedsiębiorstw. Typowy projekt obejmuje wdrażanie nowych lub integrację istniejących systemów informatycznych przedsiębiorstw albo wdrażanie nowych systemów, które mają umożliwić automatyczną wymianę informacji pomiędzy systemami informatycznymi współpracujących przedsiębiorców.
       Spotkanie informacyjne odbędzie się w siedzibie Elbląskiego Inkubatora Nowoczesnych Technologii Informatycznych, w Elblągu - 18 września 2009r.
       Al. Grunwaldzka 135, początek spotkania o godz. 10.00,
      
       Formularze należy dostarczyć do 16 września 2009 r. do godz.15.00
       poprzez : fax, email lub osobiście do PPK RSWI Elbląg
       Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania
       na stronie www.rswi-olsztyn.pl lub w PPK RSWI Elbląg, ul. Bema 54 / Z 5
      
       Bliższych informacji udzielają:
       Konsultanci PPK RSWI w Elblągu : Monika Dębowska, Jerzy Fidura
       Ul. Bema 54 / Z4 , 82-300 Elbląg ; Tel/fax: 0-55 235-95-63
       e-mail: elblag_m@rswi-olsztyn.pl , elblag_p@rswi-olsztyn.pl
      

      
      

 


      
      
      
      
       -----------------------------------------------Ogłoszenie płatne------------------------------------------------

      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl