UWAGA!

Utrudnienia w ruchu - Elbląski Dzień Bez Samochodu

 Elbląg, Utrudnienia w ruchu - Elbląski Dzień Bez Samochodu
Fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w związku z organizacją przejazdu rowerowego 16 września 2023 r. (sobota) w godzinach 11-12 wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu na poniższych ulicach.

Przejazd zostanie przeprowadzony ulicami Elbląga, zaczynając się na Placu Jagiellończyka i kończąc na Torze Wrotkarsko-Łyżwiarskim Kalbar przy ulicy Agrykola.

Trasa: Plac Jagiellończyka – Teatralna – Robotnicza – Pocztowa – Armii Krajowej – Grota Roweckiego – Traugutta – Moniuszki – Królewiecka – Marymoncka – Sybiraków – Chrobrego – Kościuszki – Wspólna – Tor Kalbar.

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na kolumnę rowerzystów i zachowanie szczególnej ostrożności. Ruchem będą kierować funkcjonariusze elbląskiej Komendy Miejskiej Policji i Straży Miejskiej.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A moim zdaniem Portel powinien odrzucić Mosirowi ten zagmatwany i niemozliwy do zorientowania się w trasie przejazdu tekst i napisać: prosimy o załączenie mapki z trasą przejazdu. Bez mapki tekst mówi mi tylko: nie wyjeżdzaj na miasto bo całe bedzie zamkniete i nawet nie wiesz gdzie zagrodzą ci przejazd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    fasola(2023-09-15)
  • sam jeżdzę na rowerze często i jednego nie rozumiem, dlaczego takie rajdy są po mieście? przecież jazda rowerem z dala od miasta jest przyjemniejsza i bezpieczniejsza. co za problem pojechać zamiast po mieście np. na jelenią dolinę drogą rowerową, a potem droga asfaltowa w lesie zamkniętą dla ruchu.
Reklama