UWAGA!

Uwaga ślisko, czyli jak dochodzi do kolizji

Na drodze nr 7 na obwodnicy Elbląga doszło do groźnie wyglądającej kolizji. 30-letnia kobieta kierująca osobowym kombi wyprzedzała ciężarówkę. Wtedy też wpadła w poślizg a reszę widać już na załączonym filmie. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i skierowali do sądu wniosek o ukaranie.

- Na kolizję składa się zawsze kilka elementów – tłumaczy podkom. Tomasz Krawcewicz, naczelnik wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. – Ostatnio wiele mówiliśmy o wypadkach, kolizjach i wielokrotnie ostrzegaliśmy. Problem w chwili obecnej leży głównie w tym, że dużo kierujących jeździ tak jak latem i nie zauważyli, że znacząco zmieniły się warunki drogowe.
       Do pokazanej na filmie kolizji doszło w miniony czwartek na drodze nr 7 na obwodnicy Elbląga. Na filmie widać, jak kierująca osobowym kombi traci panowanie nad autem i uderza najpierw w barierę ochronną a następnie w ciężarówkę z naczepą. Ta ostatnia w wyniku bocznego zderzenia wypada poza drogę i wywraca się. W tej sytuacji na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci zabezpieczyli materiał z wideorejestratora auta, które jechało z tyłu. Publikujemy go ku przestrodze.
      
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama