UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • No, chyba zabrakło umiejętności i doświadczenia, jeździć trzeba umieć również w trudnych warunkach, mandat się należał, teraz tylko trzeba wyciągnąć wnioski. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    też kierowca(2011-01-12)
  • Normalka mama da tata kupi jeszcze z dupa chcial pokazac co to nie on hahaha porazka niech ci starzy kupia rowerek na 3kolkach ale tez uwazaj. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    pigale(2011-01-12)
  • Co niektóre tu wypowiedzi są po prostu do bani najważniejsze że nikomu nic się nie stało potem będziemy wyciągać wnioski kto zawinił, może prędkość, może lód na drodze, może brawura. ale opanujcie się z tymi "wieśniackimi "poglądami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zeb Mackaine(2011-01-12)
  • kolejny kubica ze wsi
  • Bardzo dobrze, ze sobie rozbil ten samochod.
  • Jeżdżę tą drogą codziennie i jakoś takich problemów nie mam, młody chłopak, praktyki mało i rozumu za grosz, dlatego auto do kasacji. Jedyne dobre, że nie zrobił krzywdy innym, bo jak by zrobił sobie to na własną prośbę. Może teraz zrozumie, że trzeba jeździć wolniej i nie leży tu wina po stronie drogowców tylko jego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    od kilku lat jeżdzę(2011-01-12)
  • frajerskie auto- frajerskie umiejętności-- po prostu frajer
  • " Kierujący 23-latek oraz jego pasażerka mogą mówić o dużym szczęściu. " Tatuś z mamusią kupili samochodzik i przed laską chciało się zawiraszyć co nie? kolejny wieśniak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    szimurina(2011-01-12)
  • jak sie komus nie podoba to granice są otwarte
  • to nie droga slisko tylko za szybko jechal amator nic wiecej nie mam pojecia jak tam mozna bylo tak sie rozbic w jaki sposob ???? za szybko na slabe umiejetnosci!!!!!wiec dzieci wolniej !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kubica(2011-01-12)
  • od 35 lat mam prawko- jezdze dosc duzo-okolo 60 tys w rok-do tej pory nie mialem wypadku-a wcale nie jezdze jak ciapciak! trzeba poprostu wiedziec jak i gdzie mozna docisnac!!ale tego kierowca sie nauczy jezdzac-jest mlody!dajcie mu szanse!drugi raz bedzie uwazal i pocisnie latem na suchej nawierzchni!!!zycie jest wazniejsze !
  • kierowca jak widać powyżej to klasyczny polak, wszyscy są winni i zaniedbują swoje a ja jestem poszkodowany, bo nie można jechać 100 km/h po miejskich drogach. normalnie napisz: przepraszam, że jestem baranem i elbląskim cwaniakiem i już więcej nie będę, a nie mydl oczu. jeśli masz ac mam nadzieję, że twoja firma policzy prędkość z jaką jechałeś i nic za to nie dostaniesz, prócz nauczki, mam nadzieję, na przeszłość.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    SĘDZIA(2011-01-12)
Reklama