UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Bezpieczniejsza jak już to jest dla obywatela. Jeżeli chodzi o łagodność, to tylko dlatego, że policjant jest łagodniejszy i tym samym obywatel. Proszę nie mówić bzdur, że jest to bezpiecznejsze dla policjanta, ponieważ policjantów jest zawsze dwóch a często obywatel sam, tak więc, kto tu był bezpieczniejszy !!! Kamery powinny być przynajmniej 20 lat wcześniej, ilu przeciągu tych lat zostało skrzywdzonych obywateli przez brutalnych funkcjonariuszy. A co z kamerami na komendzie w szczególności w pokojach przesłuchań? Skończyłoby się manipulowanie, fałszowanie lub skracanie na swoją korzyść zeznań przesłuchiwanych. Sam raz jedyny byłem świadkiem manipulacji funkcjonariusza tylko dlatego, że nie miałem okularów. Moje zeznanie zostało odczytane a potem w Laptopie odpowiednio zmanipulowane i dane do podpisu. Jak potem można mieć zaufanie do funkcjonariuszy. Policjanci są bardzo potrzebni, ale tylko tacy, którzy prawnie są nienaganni.
 • Nie ma w KMP Elbląg czegoś takiego jak pokój przesłuchań, za dużo naoglądałeś się kryminałów made in USA. Manipulowanie zeznaniami, zmiana zeznań po ich podpisaniu - co ty człowieku pleciesz? Każdy ma prawo odczytać treść złożonych przez siebie zeznań i jeżeli coś jest w nich nie tak, należy tę uwagę wnieść do protokołu przesłuchania. Nie miałeś przy sobie okularów i nie mogłeś ich przeczytać? Stawiłeś się na wezwanie celem przesłuchania i nie zabrałeś ze sobą okularów? Takie teksty to do Barei, chory jesteś czy upośledzony? Nie mogę odczytać protokołu - jadę do domu po okulary. Masz naprawdę dziwne tłumaczenia. Oczywiście, w sądzie jak zawsze tacy jak ty twierdzą, że byłeś bity, zmuszany do nie swoich zeznań, do ich podpisania, przypalali żelazkiem, łamali ręce, bili pałkami po piętach itp itd. Nikt normalny w to nie uwierzy, to nie te czasy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  3
  listonosz(2019-07-18)
 • @listonosz - Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz, dobrze zapewne znasz sztuczki jakie są stosowane. A skąd wiesz, że nie zostały temu człowiekowi okulary zabrane, całkiem możliwe, że był na dołku i mu te okulary zabrano? Jak wynika z komentarza, dlatego być może poprosił funkcjonariusza o przeczytanie, ponieważ nie miał okularów. Wiemy również, że przed wydrukowaniem funkcjonariusz czyta protokół zeznania, pytając czy wszystko się zgadza. Przesłuchiwany potwierdza, że się zgadza i wtedy funkcjonariusz wydrukuje i daje do podpisu. Zauważ, że w komentarzu pisze ten ktoś, że przed wydrukowaniem funkcjonariusz dokonuje zmian ( w laptopie) i dopiero wtedy przesyła do drukarki celem wydrukowania. Obywatel zapewne nie mając okularów podpisuje przeczytane wcześniej zeznanie, nie czytając dokładnie, bo przecież zostało mu to przeczytane. Nie czarujmy się jak rzeczywiście jest a jest jak piszesz o filmie Bareja, czyli jak robiony jest obywatel w bambuko !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  do*listonosza.(2019-07-19)
 • @listonosz - -"Nie ma w KMP Elbląg czegoś takiego jak pokój przesłuchań" - To jak nazywacie te pomieszczenia, gdzie przesłuchujecie obywateli?
 • @listonosz - Chory to ty jesteś i kłamiesz. Mają takie pokoje na górnych piętrach. Poza tym, jak cię zawijają na 48,to sobie możesz powiedzieć, że nie przeczytałeś i idziesz do domu po okulary.
Reklama