UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wszyscy kłamiecie, pokoje przesłuchań nie są na ostatnich piętrach, tylko głęboko w podziemiach, w tzw. katakumbach KMP Elbląg. Tam obdzierają ludzi ze skóry, gwałcą, a później palą, aby nie było po nich śladu. W ten sposób wymuszają na niewinnych obywatelach, wielkich katolikach i ludziach głęboko wierzących i uczciwych zeznania. Dodatkowo wieści gminne donoszą, że każda osoba wezwana do KMP Elbląg już nigdy nie opuściła tego budynku, ludzie znikają! Gdzie jest policja! A tak na poważnie, jeżeli dostałeś się na ostatnie piętro to należysz do tych nielicznych, którzy mieli ten zaszczyt, a którzy nie należą do osób prawych i uczciwych. Na ostatnie piętro trzeba sobie zasłużyć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    listonosz(2019-07-19)
  • @listonosz - Widać, że niedowiarek jesteś, albo udajesz. Przecież wszyscy policjanci to chodzące aniołki, prawda nie? Wierz mi naprawdę będąc prawym człowiekiem możesz przez nieogarniętej policjanta zostać przestępcą. Listonosz chyba za dużo listów nosisz, stąd te niedowierzanie. Być może nie jest to nagminne, ale się zdarza.
  • Jakiś przykład? Piszesz wszystkim znane stereotypy, nie fakty. Wolę gliniarza, który nie boi się chuliganów, jak przyjedzie do bandziora to umie powalić go na deski i dać kolokwialnie rzecz ujmując kopa lub w mordę niż aniołka w niebieskim mundurze, który boi się wyjść na miasto.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    listonosz(2019-07-19)
  • @listonosz - Tak listonosz, dostałem się i byłem prawym i uczciwym człowiekiem. Tyle tylko, że ja nie przysięgałem przestrzegać prawa i stać na jego straży. A Twoi wspaniali, uczciwi policjanci, łamią tę przysięgę każdego dnia w imię wykonywania obowiązków służbowych. I kto tu jest większym obłudnikiem i nieprawym człowiekiem?
  • @kkk - .. .Tak listonosz, dostałem się i byłem prawym i uczciwym człowiekiem. .. Jak rozumiem byłeś i już nim nie jesteś? Co się stało?
  • @listonosz - " który nie boi się chuliganów, jak przyjedzie do bandziora to umie powalić go na deski " - A ja słyszałem nieco inaczej i wiem, że jest inaczej a mianowicie tak policjanci postępują z prawymi obywatelami a jak trafią bandziora to jakoś ogonki schowają i udawają inteligentnych, bo portki pełne strachu. Taka jest prawda mój panie !
  • Prawda mój panie jest taka, że zależy, kto ją mówi i kto ją słucha.
Reklama