UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • biedak w koncu sie wykrwawi, ale podziwiam takich ludzi, robia cos dobrego czym moga sie szczycic, kiedys raz tylkjo oddalem krew pozniej pojechalem do siostry oddac jej czekolade bo dostalem kilka, wtedy bardzo odczulem to ze mieszka na czwartym pietrze jakbym w jakichs Himalajach byl slabo mi sie zrobilo i mowie sobie w myslach "ale jazda ale faza nie dam rady" w sumie wiecej nie oddalem krwi wtedy kolezanka mnie namowila, ,, ,czego to sie nie robi dla kobiet, w wojsku chlopaki oddawali krew do dostawali przepustki w nagrode. .. .dobranoc
  • Czułam się zupełnie tak samo jak ty gdy miałam głęboką anemie, musimy sobie zdawać sprawę z tego, że nie każdy ma warunki fizyczne do tego aby oddawać krew
  • brak zelaza w pożywieniu, pewnie malo miesa spozywalas. ze wzgledow zdrowotnych zapewne takim osobom nie sluzy wyplukiwanie ich z witamin ale i tak najwiecej witaminy maja polskie dziewczyny :)
Reklama