UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • może niech nam wielce panujący król zajmie się tym co potrzeba dziś i teraz ciepłem, a nie pędzi jak dzika świnia na przepaść ciągnąc za sobą mieszkańców, którzy już sami nie wiedzą o co panującemu chodzi, i w którym kierunku zmierza, bo z tego co czytam o ratuszu, to wszystko i nic z pustego w puste jedno nie skończone galopuje w drugie, czy to robi jakiś sens-według mnie-żadnego, chodzi jedynie o taboret na kolejną kadencję, ciekawe czy zamieszczą mój tekst, ,ostatnio nie czynią tego, zapewne ze względów na panującego nam
  • @grace - o, ,, ,, zamieścili, a to ci heca, ,dziękuje, ,co do rolników, ,zawsze byli traktowani po macoszemu, mimo, że jest ich partia, która de facto nic dla rolnictwa nigdy nie zrobiła, tyle, że jest i pieniądze wysokie pobiera, ,może zlikwidujcie nierób i niemot z PSL, i wtedy rolnicy zamiast nawóz sprzedawać zaczną go rozrzucać na swe pola, ,czasem warto wrócić do mądrości niż stosować chemię, która nic dobrego nie daję, ,
Reklama