UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bardzo dobry projekt za 2,5 mln złotych. Przede wszystkim dlatego że ukierunkowany w nacechowanie głębokim nacechowaniem w ukierunkowanie społeczne. Trafnie diagnozuje kierunki ukierunkowania na bazie społecznego zapotrzebowania tychże ukierunkowan. Będzie stanowił oparcie działań prorodzinnych w tym senioralnych ukierunkowanych w zakładanych kierunkach. CZY jest jeszcze ktoś, kto uważa że w Polsce pieniądze same przychodzą za nic, wystarczy się po nie tylko schylic?
  • bardzo dobry projekt. .. .. .. .ktoś z układów wróbla zarobi. .. .. plebs zostanie rozgoniony. .. .. zeby nie przeszkadzał krolowym na górze. .. .i ich robotnicom. .. .marakra obłuda i falsz. .
Reklama