UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak masz podejście do psa, że jest to jest, to wtedy on zdycha, a jak go kochasz, dbasz o niego i nadajesz mu tożsamość to on umiera. Bardzo proszę, aby nie popadać w demagogię i absurd sama osobiście zbierałam podpisy pod tą petycją TO MA BYĆ GRZEBOWISKO DLA ZWIERZĄT A NIE CMENTARZ. Dlatego właśnie ludzie się oburzają, bo źle do tego podchodzą, tam nie bedzie krzyży, ani księdza to domena ludzi, ale jak pisała pani powyżej nie może być tak iż ktoś zakopuje sobie zwierzatko- jakiekolwiek- pod krzaczkiem, inne zwierzeta to wykopują, żrą, woda gruntowa jest wtedy też skażona. Trochę rozumu i pomyślunku. Dlaczego u nas tak jest wlaśnie, że nic się nie dzieje, bo motłoch ciągnie do Olsztyna a nie do Gdańska, tam są dwa grzebowiska, a w samym wrzeszczu 3 wybiegi dla psów!! Dlaczego u nas nie ma żadnego? Co do bezdomnych. .. niech nie chleją to u świętego Alberta są miejsca zawsze, daję tam dary, wiec wiem!! Każdy ma wybór co zrobi ze swoim życiem. Co do Pani Koseckiej bardzo dobra posłanka sama bede agitowała, aby na nią głosować :D a co tego mi nikt nie zabroni. Co do kup, pisałam i będę powtarzać, że kazdy ma obowiazek sprzątać po swoim psie, a że ludzie tego nie robią( bo widzę, że nie każdy) to po 200zł mandatu, zapłaci jeden z 2gim to się nauczą!! JA SPRZĄTAM!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    4
    Psiara2(2014-05-08)
  • Do Psiara2- Życzę Pani żeby Pani nie stała się bezdomną z dnia na dzień i nie musiała kożystać z pomocy Alberta. Bo jeśli ktoś jest bezdomny nie znaczy że pije i że z tego powodu stracił dach nad głową. Po części ma Pani rację, ale to nie znaczy że wszyscy są tacy sami.
Reklama