UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja stracilam swojego zwierzaka i wcale nie ubolewam nad tym, ze nie ma dla niego cmentarza ! Niby co ? Na swieto zmarłych miałabym przyjść i mu kwiatki przynieść i modlić, żeby poszedł do nieba ? Mojego psa sama pochowałam na wsi, na polu gdzie zginął, tam postawiłam mu kamień z napisem i tam sobie leży, ale bez przesady, zeby robić cmentarze dla zwierząt ! Zajmijcie sie poważniejszymi rzeczami !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    maksima(2014-05-09)
  • maksima, wiec za takie pogrzebanie zwierzaka należy Ci się mandat w wysokości 500zl, bo to nie zgodne z prawem, nie masz prawa tego robic, musisz oddac ciało psa do utylizacji weterynarzowi, albo zagrzebać go w wyznaczonym miejscu, odpowiednim miejscu, ale po co. .. przecież to nie potrzebne.
  • A dlaczego, nie dałeś do utylizacji, tylko zakopałeś gdzieś pod drzewkiem??? Bo chciałeś zaoszczędzić, czy po prostu miałeś możliwość pochowania swojego zwierzaka?! TY MIAŁEŚ MOŻLIWOŚĆ, KTOŚ IINY MOŻE NIE MIEĆ - dlatego potrzebne jest takie miejsce!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    szpilka(2014-05-13)
Reklama