UWAGA!

W gorących rytmach

 Elbląg, W gorących rytmach
(fot. Paweł Serocki)

Główną sobotnią konkurencją festiwalu Baltic Cup był turniej IDSF Open Latin, w którym oglądaliśmy m.in. gwiazdy telewizyjnego show - Magdalenę Soszyńską, Rafała Maseraka i Roberta Kochanka. Pierwsze miejsce zdobyła para Krzysztof Hulboj i Janja Lesar. Zobacz fotoreportaż.

Samba, rumba, passodoble, jive, i cza-cza królowały wczoraj na parkiecie w hali przy ul. Karowej. Te żywe i zmysłowe tańce latynoamerykańskie zaprezentowali elbląskiej publiczności najlepsi tancerze m.in. z Polski, Rosji i Litwy.
     Pierwsze miejsce w turnieju IDSF Open Latin zajęli reprezentanci Polski Krzysztof Hulboj i Janja Lesar. Na drugim miejscu uplasowała się para z Moskwy - Nikolai Voronovich i Maria Nikolishina. Kolejne miejsca należały do Polaków - trzecie do Krystiana Radziejowskiego i Sylwii Maczek z Wrocławia, czwarte - Lukasa Czarneckiego i Kamili Kajak z Gdańska.
     Para znana z telewizyjnego programu „Taniec z gwiazdami” - Rafał Maserak i Magdalena Soszyńska - zajęła szóste miejsce. Robert Kochanek tańczący z Anną Stepuniną nie zakwalifikował się do finałowej szóstki, para ta zakończyła rywalizację na siódmym miejscu.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • BRAWO!!! Ja zapraszam na tańce w sobote do Jantara - Świadowid o 16:15. 40 zł za miesiąć. SZCZEGÓLNIE zapraszam partnerów, bo jest mało. Lekcje w sobote i niedziele do 1h 30min. ZAPRASZAM Chcecie tańczyć jak oni? Kiedyś trzeba zacząć ćwiczyć!
Reklama