UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zgodnie z prawem urny z prochami nie możemy przechowywać w domu. Zakazuje tego również kościół, gdyż dom nie stanowi miejsca uświęconego. Zatem takiej możliwości również nie mamy. Nie można też zakopać urny na działce czy w innym nieprzystosowanym do tego miejscu. A ja myślałem że ksiądz uświęca dom po koledzie?
  • To po jakiego grzyba ksiądz co roku chlapie mi woda po ścianach?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    3
    Shidje(2022-07-27)
  • @Shidje - Żebyś miał grzyba, zachorował i żeby można było zainkasować kasę za twój pochówek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    ministrant(2022-07-27)
  • I ego nie potrafię zrozumieć. Mam dom, k. domu działkę i mieszkam tu od 1972 r, więc ponad 50 lat. Pewnie niedłuo umrę, i chciałbym być zkremowany po śmierci, i aby moje prochy spoczęły na tej działce. Nie ciało w trumnie, ale urna z prochami, zakopana np. na 1m. Komu by to przeszkadzało?Urzędasom?a może księdzu, bo nic nie zarobi złodziej i nierób żerujący na ciemnocie. Ja takiego sługi bożego..... nie uważam!!!ani nikogo z tej sukienkowej mafii. Amen.
  • @Shidje - A po uja go wpuszczasz, pogoń sukienkowego!
  • Największy problem to ten personelem naziemnym... obrazi się i Wszechmogący do nieba nie wpuści... a można było spędzić z personelami naziemnymi wieczność. Z oprawcami spod znaku śniętej inkwizycji, z gwałcicielami dzieci, kobiet, dorastających chłopców, a ostatnio okazało się, że i zakonnic... NIEPOWETOWANA STRATA !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2022-07-28)
Reklama