UWAGA!

W sobotę rajd

16. Batalion Remontowy, Wojskowe Koło Motoryzacyjne „Bałtyk” i Automobilklub Elbląski zapraszają na coroczny Rajd Samochodowy Żuławy 2007.Impreza odbędzie się w sobotę 12. maja, początek o godz. 9 na terenie jednostki przy ul. Królewieckiej.

Głównym celem Rajdu Samochodowego Żuławy jest propagowanie zasad bezpiecznego korzystania z dróg publicznych, dlatego też od uczestników rajdu wymagane będą przede wszystkim praktyczne umiejętności kierowania pojazdem, ale nie tylko. Wśród zaplanowanych do rozegrania konkurencji znalazły się: jazda po trasie długości ok. 20 km, test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, próba sprawności kierowania pojazdem, a także strzelanie z pistoletu pneumatycznego i rzut podkową.
     Organizatorzy czekają na chętnych - załoga startująca w rajdzie musi być dwuosobowa i składać się z kierowcy i pilota. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 055 230 34 26 lub 055 2304 23 38. Organizatorzy zapewniają uczestnikom imprezy bezpłatną diagnostykę samochodów osobowych w wojskowej Stacji Kontroli Pojazdów.
     Mówi rzecznik prasowy Dowódcy 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej mjr Zbigniew Tuszyński:
     
MH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Świetnie, mogliście o tym napisać jutro o 8.00. rano !!! Pewnie będzie mnóstwo drużyn, jeśli wszyscy dowiedzieli się o tym dzień przed. PortalEL górą !!! jesteście SUPER !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zawiedziony...(2007-05-11)
 • Nie pitol , bo może portel też się dowiedział przed chwilą....
 • Ciekawe od kiedy na rajdach (w tym amatorskich) przeprowadza się konkurencje typu test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, strzelanie z pistoletu pneumatycznego i rzut podkową. Interesuje mnie jak te konkurencje (szczególnie dwie ostatnie) mają się do filozofii rajdów samochodowych, których celem jest jak najszybsze pokonanie wyznaczonej przez organizatora trasy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ...ale ja się nie znam(2007-05-11)
 • To fakt że info o rajdzie powinno ukazać sie co najmniej tydzień wcześniej.Ale skoro stało sie co stało sie to złapmy za telefony i dryndamy do naszych znajomych posiadaczy 4 kółek coby z rana odpalili ukochane fiaty,poldki,syreny,warszawy,nyski,żuczki,golfiki,hondziki,toyotki i inne maskotki i rura (50km\h!!!!!) na 8:30 aby zgłoszonko wypełnić i imprezke swoją obecnością uświetnić !!!!! Myśle że warto pokazać sie i swoje umiejętności dla przybyłych gości i sponsorów kochanych ;-) i mieć przyjemność z nagód otrzymanych !!!! p.s. pozdrawia FSO AUTOKLUB POLSKA !!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  KRZYSZTOF MILEWSKI(2007-05-11)
 • A może czołgami się pościgamy :D buehehehe
 • ale luz... fajna sprawam, oby tak więcej ;)
 • Pomysł całkiem niezły..., bedzie częściej to i organizacyjnie się dopracuje...
 • było super :D zwłaszcza pilotaż :D pozdrawiam kierowcę z 30 ;)
 • no 30 zagieła wszystkich ostro :D no ale bravo debiut udany ;) pozdro
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uczestnik(2007-05-12)
 • Poprosze jakieś zdjęcia z imprezy :)
Reklama