UWAGA!

W wypadku Techtransu dopisało szczęście

Zgodnie z zapowiedzią, powracamy do wczorajszego wypadku drogowego, w którym uczestniczyła ekipa elbląskich piłkarzy ręcznych, udająca się na mecz ekstraklasy do Kielc.

Zdarzenie drogowe uniemożliwiło elblążanom rozegranie tego meczu. W chwilę po wypadku poszkodowaną ekipę elblążan zaprosił do pomieszczeń klubowych dyrektor pobliskiego klubu sportowego „Moszczowianka”. Piłkarzom i kierownictwu ekipy podano gorące napoje, co przy padającym deszczu było bardzo potrzebnym gestem. Po raz kolejny zatriumfowała sportowa solidarność.
     Ekipa dopiero po godz. 17 wyjechała do Elbląga, gdzie dotarła o godz. 22.30.
     Dzisiaj najbardziej poszkodowani w wypadku piłkarze: Maciej Borsukowicz, Kamil Dukszto i Michał Janusiewicz, przeszli dodatkowe badania medyczne. Nie wykazały one poważniejszych obrażeń, ale zawodnicy są poobijani.
     Dyrektor elbląskiego klubu Jerzy Kruszewski kontaktował się z odpowiednim wydziałem Związku Piłki Ręcznej w sprawie meczu z Vive Kielce. Wstępnie ustalono, że zaległe spotkanie zostanie rozegrane w Kielcach w środę 18 października. Termin ten uzależniony jest jednak od wyniku rewanżowego meczu kieleckiego Vive z ukraińską drużyną w Zaporożu, rywalizującą z polskim zespołem w Pucharze Zdobywców Pucharów.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama