UWAGA!

Weekendowe objazdy

W związku z całkowitym zamknięciem skrzyżowania ulic Nowowiejskiej -Traugutta - Górnośląskiej w najbliższą sobotę i niedzielę (11 i 12 sierpnia) autobusy linii 6, 8, 13 i 31 kursować będą na zmienionej trasie.

Jak informuje Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu, autobusy linii nr 6 będą poruszać się objazdem w kierunku ul. Łódzkiej: Bema - Kościuszki - Agrikola - Sienkiewicza - Bema - Grota-Roweckiego - Armii Krajowej, dalej po swojej trasie. Natomiast w kierunku Dębicy: Armii Krajowej - Grota-Roweckiego - Bema - Kościuszki - Agrikola - Sienkiewicza - Bema, dalej po trasie.
     W sobotę (11 sierpnia) objazd zaczyna obowiązywać od kursu z Dębicy o godz. 8.40 i od kursu z ul. Łódzkiej o godz. 8.42, natomiast w niedzielę (12 sierpnia) - od pierwszych kursów.
     Na liniach autobusowych nr 8 i 31 trasa objazdu w obu kierunkach przedstawia się następująco: Mickiewicza - Bema - Grota-Roweckiego - 12 Lutego - Płk. Dąbka, dalej po trasie.
     Dla linii nr 8 w sobotę objazd zaczyna obowiązywać od kursu z ul. Łódzkiej o godz. 8.50 i od kursu z Al. Odrodzenia o godz. 8.48. Natomiast w niedzielę od pierwszych kursów.
     Dla linii 31 w sobotę i niedzielę objazd zaczyna obowiązywać od pierwszych kursów.
     Również „trzynastka” będzie kursowała po zmienionej trasie w obu kierunkach: Hetmańska - 12 Lutego - Królewiecka - Beniowskiego, dalej po trasie.
     W sobotę objazd zaczyna obowiązywać od kursu z Al. Odrodzenia o godz. 8.37 i o godz. 9.08 oraz od kursu z Dworca o godz. 8.59. Natomiast w niedzielę od pierwszych kursów.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama