UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weekendowe remonty dróg - ruszają pierwsze prace

 
Elbląg, Weekendowe remonty dróg - ruszają pierwsze prace

Na początku bieżącego tygodnia zgodnie harmonogramem przedstawionym przez firmę Skanska, wykonawcę weekendowych remontów dróg rozpoczną się pierwsze prace przygotowawcze do weekendowej wymiany nawierzchni bitumicznej, polegające m.in. na wprowadzeniu tymczasowego oznakowania, demontażu i regulacji krawężników oraz studzienek kanalizacyjnych.

W związku z pracami przygotowawczymi kierowcy powinni liczyć się z niewielkimi utrudnieniami w ruchu na ulicach Korczaka oraz Płk. Dąbka - jezdnia po stronie Gildii, od ul. Piłsudskiego do Niepodległości oraz jezdnia po stronie targowiska od ul. Piłsudskiego do ul. Brzozowej.
       Obecnie wykonawca robót złożył w Komendzie Miejskiej Policji projekt tymczasowej organizacji ruchu na czas wykonania pierwszego etapu robót związanych z wymianą nawierzchni jezdni na ul. Płk. Dąbka (po stronie targowiska, na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Brzozowej). Po zakończeniu prac przygotowawczych wykonawca przystąpi do wymiany nawierzchni jezdni, w tym usunięcia starej nawierzchni i wykonania nowej. Roboty te zaplanowano w najbliższy weekend od 9 do 11 września przy całkowitym zamknięciu tego odcinka dla ruchu kołowego. Szczegółowy termin i schemat objazdów na czas weekendowego zamknięcia odcinka ulicy Płk. Dąbka podany zostanie 7 września.
      
Departament Zarząd Dróg UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • I co komuna się skończyła a nadal tak pracuje się w Elblągu. Przykład szumne otwarcie tego skrzyżowania ósemki i co nadal ryją i jest bajzel. Dziadostwo i tyle. Na zachodzie to na kopach by wynieśli tych wykonawców. TERMINY?????
  • O juz pierwszy pseudo ekspert się odezwal
Reklama